Heidi Klum sa zbavuje domu, ktorý kúpila so Sealom

Heidi Klum
Heidi Klum SITA/AP
reklama:

Za dom pýta modelka mastných 25 miliónov amerických dolárov (v prepočte viac ako 18 miliónov eur).

Supermodelka nemeckého pôvodu Heidi Klum sa rozhodla predať svoj dom, ktorý sa nachádza v kalifornskom Brentwoode (západná časť Los Angeles, pozn. SITA).

Za nehnuteľnosť, ktorú kúpila v roku 2010 spolu s vtedajším manželom, spevákom Sealom, za 14 miliónov amerických dolárov, chce v súčasnosti 25 miliónov amerických dolárov (v prepočte viac ako 18 miliónov eur).

Vila prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Nachádza sa v nej osem spální, desať kúpeľní, jedáleň obložená drevom z istého parížskeho hotela, viaceré šatníky i knižnica s ozdobne vyrezávanými policami.

V záhrade, ktorá ponúka výhľad na oceán, sú viaceré fontány, záhon ruží, jazierko, bazén či domček pre deti.

“Niekedy, keď len tak sedím v záhrade, pijem kávu a hľadím na Pacifik, naozaj cítim, že je to kúsok neba,” povedala 41-ročná Klum o dome, ktorý ponúka na predaj.

Supermodelka, moderátorka, módna návrhárka a podnikateľka Heidi Klum sa stala známou zásluhou fotenia pre plavkové číslo magazínu Sports Illustrated a práce pre svetoznámu značku spodnej bielizne Victoria’s Secret, v ktorej pôsobila 13 rokov – odišla v roku 2010 so slovami, že všetky dobré veci sa raz musia skončiť.

SITA/AP

Okrem účinkovania v množstve reklamných kampaní sa ukázala aj v niekoľkých filmoch. Objavovala sa v rebríčkoch najlepšie zarábajúcich modeliek magazínu Forbes.

V januári 2012 po siedmich rokoch stroskotalo jej manželstvo s anglickým spevákom Sealom, s ktorým vychovávala štyri deti. Tri z nich majú spolu, najstaršia Leni je z jej predchádzajúceho vzťahu s niekdajším magnátom Formuly 1 Flaviom Briatorem. Dievčatko si však Seal počas manželstva adoptoval.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a z archívu agentúry SITA.

28. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA