Helena Vondráčková si užíva s manželom tieto ranné rituály

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková facebook.com
reklama:

Česká spevácka legenda v rozhovore pre agentúru SITA odhalila detaily zo svojho súkromia.

Slávna česká speváčka Helena Vondráčková, ktorá tento rok oslávila 50 rokov na hudobnej scéne, si každé ráno zacvičí a prichystá raňajky pre seba i svojho manžela Martina Michala. „Ak nie je frmol, radi si raňajky užívame,“ poznamenala Vondráčková. „Je to taký rituál, aspoň raz v tom dlhom dni máme na seba čas. Sedíme na terase a ponevierajú sa okolo nás zvieratká,“ dodala.

V lete popová legenda ráno pláva. Chladnejšie rána si zas rada vychutnáva s manželom v zimnej záhrade. „Užívame si tú zimnú atmosféru,“ pousmiala sa. Po spoločných raňajkách sa podľa speváčkiných slov každý rozbehne za svojimi povinnosťami.

Helena Vondráčková vydáva album s názvom Touhy

Ak si v takéto rozlietané dni stihneme dať spolu aj obed, tak fajn, ak nie, každý ideme niekam inam. Keď je čas, tak aj niečo uvarím,“ povedala v rozhovore pre agentúru SITA 67-ročná rodáčka z Prahy. „Teraz mám novú kuchyňu, tak varím rada. Manžel sa mi v nej stále motá, pretože sa mu tam páči. Najprv si hovoril, že si ju zakazuje a teraz mi v nej už začína šmejdiť s kuchárskymi knihami a varí mi tam všelijaké guláše a polievky z chvostov,“ zasmiala sa Vondráčková, ktorá v septembri vydala výberový dvojalbum Best of the Best a v súčasnosti sa venuje prípravám na vianočné turné a tradičný Vianočný koncert v pražskej Lucerne, kde 21. decembra vystúpi s Ondrom Brzobohatým.

21. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA