Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Yves Rocher
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Yves Rocher Yves Rocher
22. novembra 2013 ŠoubizRozhovory od PRSITA Diskusia()

Henri-Bernard Bedoin: Yves Rocher rešpektuje prírodu

Dámskajazda.sk vám predstavuje muža, ktorý stojí za úspechom kozmetickej spoločnosti Yves Rocher. Riaditeľ pre východnú Európu Yves Rocher, Henri-Bernard Bedoin.

V živote každého človeka vraj existuje moment, ktorý rozhodne o celom jeho nasledujúcom osude. Spomeniete si vy na to, čo rozhodlo o tom, že ste sa ocitli tam, kde ste dnes?

V mojom živote nebol len jeden významný moment, tých rozhodujúcich momentov bolo viacero. Život mi postavil do cesty príležitosti, ktoré som sa rozhodol využiť a posunúť sa vďaka nim ďalej, či už šlo o úspešne zložené prijímacie skúšky na prestížnu vysokú školu alebo stretnutie so spoločnosťou Yves Rocher. Dôležité je vedieť si vážiť pracovať pre značku, ktorej vízia je zasvätená kráse žien, navyše v súlade so životným prostredím a s rešpektom k prírode.

Ste stále plný energie, sršíte entuziazmom a dobrou náladou. Čo je jej zdrojom, odkiaľ sa berie?

Je to vášeň. Yves Rocher je silná značka, ktorá sa stále snaží byť v súlade s prírodou. Za touto víziou si absolútne stojím. Teší a napĺňa ma to, že môžem viesť ľudí, s ktorými pracujem v duchu týchto ideálov.

Yves Rocher
Yves Rocher

Prečo by sa mala žena rozhodnúť práve pre vašu značku?

Pretože každá žena túži po tom, aby sa mohla postarať o jej telo a pleť s pomocou výrobkov, ktoré sú účinné a uznávané, ale stále za prijateľnú cenu.

Je si vedomá toho, že rastlinný svet, z ktorého naša značka čerpá inšpiráciu, jej poskytuje blahodarné účinky, aby sa cítila dobre a bola v pohode. Hľadá cestu, ako byť v harmónii s prírodou.

V čom je vaša kozmetika iná, v čom je výnimočná?

Je to práve označenie Rastlinná kozmetika, čo robí značku Yves Rocher tak odlišnou. Schopnosť vytvoriť účinné produkty zodpovedajúce každému typu pleti, ktoré boli vytvorené vďaka prepojeniu znalostí prírody a vedeckého výskumu. Yves Rocher má pri vývoji stále na pamäti vplyv na životné prostredie. Je to kozmetika účinná a pôsobivá, ktorá rešpektuje prírodu.

Yves Rocher
Yves Rocher

Je rozdiel v používaní kozmetiky medzi francúzskymi a slovenskými ženami? Čo uprednostňujú francúzske a čo slovenské ženy?

Určite. Zvyky žien sú v každej krajine veľmi odlišné. To sa samozrejme týka aj francúzskych a slovenských žien. Slovenky si potrpia na to, aby vyzerali dobre za každých okolností a oveľa viac sú zaťažené na výrobky z dekoratívnej kozmetiky.

Tak ako Slovenky rovnako aj Francúzsky sú veľmi ženské. Radi sa o seba starajú, bavia sa, vyzerajú a cítia sa dobre.

Yves Rocher
Yves Rocher

Aký váš výrobok je najpredávanejší a najviac obľúbený medzi ženami?

Najpredávanejšie výrobky sú z radu Riche Crème, ktorý je obohatený o blahodarné oleje. Tento rad uprednostňujú ženy, ktoré majú viac ako 40 rokov a zvádzajú boj proti vráskam.

Ktorý produkt z vášho portfólia je vašou srdcovou záležitosťou?

Určite náš najnovší rad Elixir 7.9. Ide o produkt, ktorý navracia pleti vitalitu a energiu potrebnú k udržaniu mladosti. Ak veľa cestujete, ako napríklad ja, je veľmi dôležité nezabudnúť starať sa o vašu pleť.

Odporúčané články

Muž v obklopení žien: Jonas Häggqvist, riaditeľ Oriflame Slovensko Make-up kolekcia jeseň-zima od Sothys

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Lifestyle

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...