Herci zo seriálu Teória veľkého tresku bojujú o vyššie platy

Teória veľkého tresku
Teória veľkého tresku SITA/AP
reklama:

Nakrúcanie ďalšej sezóny obľúbeného sitkomu sa začína užkoncom mesiaca, a predstavitelia hlavných úloh sa s producentmi stále nedohodli na zvýšení honorárov.

Hviezdy komediálneho seriálu Teória veľkého tresku (2007) nemajú pred začatím nakrúcania ďalšej sezóny ešte nové pracovné zmluvy. Herci Jim Parsons, Johnny Galecki, Simon Helberg, Kunal Nayyar a herečka Kaley Cuoco sa totiž doteraz nedohodli na zvýšení honorárov. Rozhovory pritom trvajú údajne už od septembra, no zatiaľ nikam nepokročili. Situácia by však nemala ohroziť nakrúcanie, ktoré sa má začať koncom mesiaca. Tvorcovia seriálu veria, že k dohode s hercami dôjde pred začatím vysielania novej sezóny.

Tvorcami sitkomu o vedcoch, ktorým sa do života priplietla mladá žena, sú Chuck Lorre, Bill Prady a Steve Molaro. Seriálu sa okrem úspechu u divákov podarilo dosiahnuť aj uznanie kritiky. Na konto si už dva razy pripísal cenu televíznej kritiky pre najlepší komediálny seriál (2009, 2013). Spomedzi hercov a herečiek najviac zažiaril Jim Parsons, ktorý získal za stvárnenie Sheldona Coopera tri ceny Emmy (2010, 2011, 2013) i Zlatý glóbus (2011). V marci televízia CBS predĺžila zmluvu o vysielaní seriálu do jari 2017. Ôsma sezóna odštartuje na jej obrazovkách 22. septembra.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

17. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA