Herec David Arquette sa musel svojej milej doprosovať

David Arquette a jeho priateľka Christina McLarty
David Arquette a jeho priateľka Christina McLarty SITA/AP
reklama:

Reportérke sa nepáčilo, že ich v intímnej chvíli sleduje príliš veľa ľudí.

Americký herec David Arquette, ktorý sa nedávno v klube Mastro’s Ocean v Malibu zasnúbil s reportérkou Christinou McLarty, musel svoju vyvolenú požiadať o ruku dvakrát. Štyridsaťdvaročný herec to uviedol v rozhovore pre magazín Aspen Peak. “Vzal som ju von… potom som sa jej na to spýtal a ona mi povedala ‘Nie, čo to robíš? Pozerá sa veľa ľudí!’ Tak som to musel spraviť ešte raz a fungovalo to,” vysvetlil rodák z Virgínie.

Dvojica, ktorej sa v apríli narodil syn Charlie West, spolu randí od roku 2011. Na zásnubách boli podľa nemenovaného zdroja prítomní aj ďalší príbuzní. “Chcel, aby pri tom bola aj jeho rodina,” prezradil médiám. Pár teraz túto udalosť oslavuje na dovolenke v Aspene.

Správy o Arquettových zásnubách sa na verejnosť dostali len týždeň po tom, ako sa rovnakou novinkou pochválila hercova bývalá manželka, herečka Courteney Cox. Tú požiadal o ruku člen kapely Snow Patrol Johnny McDaid.

David Arquette je známy z hororovej série Vreskot (1996, 1997, 2000, 2011), zahral si aj v akčnej komédii Na plný plyn (1998), horore Vyhladovaní (1999), romantickej komédii Nepobozkaná (1999), vojnovej dráme Šedá zóna (2001) či v snímke Útok pavúkov (2002). S Courteney Cox sa oženil v roku 1999, v októbri 2010 však oznámili odlúčenie. V júni 2012 potom podali žiadosť o rozvod a súd ich manželstvo ukončil vlani v máji. Majú spolu desaťročnú dcéru Coco.

Informácie pochádzajú z webstránky www.pagesix.com a archívu agentúry SITA.

10. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA