Herečka Ellen Pompeo má druhú dcéru

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo SITA/AP
reklama:

Jej dieťa priviedla na svet náhradná matka.

Americká herečka Ellen Pompeo má dcéru Siennu May. Otcom dieťaťa je manžel rodáčky z Everetu v Massachusetts Chris Ivery. Štyridsaťštyriročná predstaviteľka Meredith Grey zo seriálu Klinika Grace (2005) potvrdila prekvapujúcu novinku 2. októbra prostredníctvom služby Instagram, kde tiež zverejnila fotografiu Iveryho s bábätkom. „Sienna May Ivery, vitaj na svete. Slovami sa nedá vyjadriť, ako veľmi ťa milujeme,“ napísala dvojnásobná mamička, ktorá na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter uviedla, že druhú dcéru porodila náhradná matka.

„Siennu priviedla na svet náhradná matka. Chcela by som sa tiež poďakovať celej mojej rodine zo Shondaland (produkčná spoločnosť, ktorá stojí aj za seriálom Klinika Grace, pozn. SITA), že nám pomohli užiť si týchto prvých pár týždňov v súkromí,“ vyjadrila sa herečka, ktorej sa podarilo očakávanie druhého potomka pred verejnosťou utajiť.

Ellen Pompeo a Chris Ivery spolu začali randiť v roku 2003, pričom v novembri 2007 sa zosobášili. Ich prvá dcéra Stella Luna prišla na svet v septembri 2009.

Ellen Kathleen Pompeo sa narodila 10. novembra 1969. Vďaka spomínanému dramatickému seriálu z nemocničného prostredia si vyslúžila napríklad dve Satellite Awards či nomináciu na Zlatý glóbus. Okrem toho si zahrala napríklad v snímkach ako Polnočná míľa (2002), Chyť ma, ak to dokážeš (2002), Mladosť v ťahu (2003), Daredevil (2003) či Zábavný spoločník (2005).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

3. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA