Herečka Susan Sarandon je stará mama

reklama:

Dcéra americkej herečky priviedla cez víkend na svet prvého potomka.

Americká herečka Eva Amurri Martino sa stala matkou. Magazín Us Weekly o tom informoval jej hovorca. “Herečka Eva Amurri Martino priviedla cez víkend na svet zdravé dievčatko Marlowe Mae Martino s hmotnosťou 6 libier a 11 uncí (v prepočte približne 3 kilogramy).

Ona i jej manžel, športový komentátor Kyle Martino, sú nadšení a užívajú si nový prírastok do rodiny,” uviedol vo vyhlásení.

Pre 29-ročnú rodáčku z New Yorku a jej 33-ročného manžela je to prvý spoločný potomok. Dvojica, ktorá sa zosobášila v roku 2011, informovala o herečkinom tehotenstve vo februári a o mesiac neskôr prezradili, že budú mať dievčatko.

Eva Amurri Martino je dcérou Oscarom ocenenej herečky Susan Sarandon a talianskeho režiséra Franca Amurriho. Známa je napríklad zo seriálu Californication – Orgie v Kalifornii (2007), v ktorom sa predstavila v roku 2009 v úlohe Jackie. Objavila sa aj v dramédii Spasení (2004), horore Animals (2008), trileri Isolation (2011) či komédii Môj otec je šialenec (2012). Jej o štyri roky starší manžel je v súčasnosti futbalovým komentátorom, predtým ako ukončil aktívnu športovú kariéru, hrával za futbalové tímy Columbus Crew a Los Angeles Galaxy.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

12. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA