Herečku Susan Sarandon vykradli

Susan Sarandon
Susan Sarandon SITA/AP
reklama:

Z herečkinho príbytku si neznámy páchateľ odniesol laptop, fotoaparát a niekoľko šperkov.

Americká herečka Susan Sarandon sa stala obeťou zlodejov. Z jej domu, ktorý sa nachádza na Manhattane, si v sobotu v noci odniesol neznámy páchateľ laptop, fotoaparát a niekoľko šperkov.

Pre magazín People to potvrdili zástupcovia newyorskej polície. Šesťdesiatsedemročná herečka nebola v čase vlámania doma. To, že niečo nie je v poriadku, zistil až jej syn Miles Robbins, ktorý sa do domu vrátil v nedeľu ráno.

Privolal preto políciu, ktorá uviedla, že zlodej vošiel dnu cez dvere terasy alebo oknom. Na to, aby sa dostal na terasu, zrejme použil rebrík, ktorý neskôr vyšetrovatelia objavili na susednej budove. Výška škôd, ktoré vlámaním spôsobil, zatiaľ nie je známa.

Susan Abigail Sarandon sa počas 45-ročnej hereckej kariéry objavila v desiatkach filmov a seriálov. Za stvárnenie Helen Prejean vo filme Mŕtvy muž prichádza (1995) získala Oscara.

Na konte má tiež štyri nominácie na toto ocenenie a ďalších osem nominácií na Zlatý glóbus. Medzi najznámejšie filmy herečky patria: The Rocky Horror Picture Show (1975), Čarodejnice z Eastwicku (1987), Thelma a Louise (1991), Klient (1994), Druhá alebo prvá (1998), Kdekoľvek, len nie tu (1999), Alfie (2004), Wall Street: Peniaze nikdy nespia (2010) alebo Atlas mrakov (2012).

Informácie pochádzajú z webstránok www.tmz.com, www.people.com a archívu agentúry SITA.

4. augusta 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA