Hilary Duff a jej manžel Mike Comrie sa rozišli

Hilary Duff jej manžel Mike Comrie
Hilary Duff jej manžel Mike Comrie SITA/AP
reklama:

Dvojica, ktorá má spolu syna Lucu Cruza, sa zosobášila v auguste 2010.

Americká herečka a speváčka Hilary Duff a jej manžel, kanadský hokejista Mike Comrie, sa rozišli. Informoval o tom magazín People, ktorému novinku potvrdil herečkin hovorca.

Ostávajú najlepšími priateľmi a naďalej budú súčasťou života jeden druhého. Sú oddaní láske a rodičovstvu svojho úžasného syna a žiadajú o súkromie,“ znelo jeho vyjadrenie.

Podľa zdroja z okolia 26-ročnej speváčky v ich manželstve nedošlo k žiadnemu mimoriadnemu konfliktu.

Nešlo o žiadnu veľkú udalosť. Proste sa odcudzili. Venovali tomu úsilie a dlho rozmýšľali nad týmto rozhodnutím. Skúsili párovú terapiu, no napokon zistili, že lepšie fungujú ako priatelia. Sú skutočne dobrí priatelia,“ vysvetlil.

Dvojica, ktorá sa vzala v auguste 2010, údajne plánuje naďalej spoločne vychovávať aj svojho 21-mesačného syna Lucu Cruza. „Stále budú spolu chodiť do parku,“ dodal zdroj.

Hilary Duff je známa zo seriálu Lizzie McGuire (2001 – 2004) či snímok ako Dvanásť do tucta (2003), Popoluškin príbeh (2004), Dokonalý chlap (2005) a Miliónové kočky (2006). Okrem herectvu sa venuje však aj spevu a na konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy – Santa Claus Lane (2002), Metamorphosis (2003), Hilary Duff (2004) a Dignity (2007).

Duff, ktorá má za sebou aj vzťahy so spevákmi Aaronom Carterom či Joelom Maddenom, začala s Comriem chodiť v roku 2007. Skúsený hokejový útočník ju požiadal o ruku vo februári 2010 počas spoločnej dovolenky na Havaji.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

11. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA