Hilary Duff a Mike Comrie chystajú rozvod

Hilary Duff a jej manžel Mike Comrie
Hilary Duff a jej manžel Mike Comrie SITA/AP
reklama:

Herečka má so športovcom takmer trojročného syna Lucu Cruza, ktorého chce po rozvode vychovávať sama.

Americká herečka a speváčka Hilary Duff a kanadský hokejista Mike Comrie sa rozvádzajú. Žiadosť o ukončenie manželstva na súde podala 27-ročná rodáčka z Houstonu v Texase, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely medzi partnermi. Informoval o tom portál TMZ, podľa ktorého pohár interpretkinej trpezlivosti pretiekol, keď sa dozvedela, že jej partner opitý zvádzal čašníčku v istom losangeleskom podniku.

Duff podľa právničky Laury Wasser do dokumentov napísala, že sa s manželom rozišli v januári 2013. Dvojica, ktorá sa zosobášila v roku 2010, pritom o rozchode informovala až o rok neskôr. Priznali, že skúsili aj párovú terapiu, no napokon zistili, že lepšie fungujú ako priatelia. Herečka má so športovcom takmer trojročného syna Lucu Cruza. Speváčka ho chce po rozvode vychovávať sama.

Hilary Duff je známa zo seriálu Lizzie McGuire (2001 – 2004) či snímok ako Dvanásť do tucta (2003), Popoluškin príbeh (2004), Dokonalý chlap (2005) a Miliónové kočky (2006). Okrem herectva sa venuje aj spevu a na konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy – Santa Claus Lane (2002), Metamorphosis (2003), Hilary Duff (2004) a Dignity (2007). Duff, ktorá má za sebou aj vzťahy so spevákmi Aaronom Carterom či Joelom Maddenom, začala s Comriem chodiť v roku 2007.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

21. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA