Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 22.04.2019

Vodnár (21.1. - 18.2.)

Nemajte strach o prácu. Neprídete o ňu. Skôr naopak pribudne vám práca aj finančné prostriedky. Nezabúdajte však na partnera, potrebuje vašu pozornosť.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Zbytočne sa sústreďujete na nepodstatné veci a popri tom vám unikajú dôležité veci. Niekto pozorne sleduje vašu prácu a príde za vami so zaujímavou pracovnou ponukou.

Baran (21.3. - 19.4.)

Dnes budete len tak sršať energiou. Prestaňte však prikazovať, lebo vyvoláte s tým konflikt. Nestojí vám to za to. Váš partner má zvýšený záujem o vás.

Býk (20.4. - 20.5.)

Čaká vás príjemné prekvapenie. Váš partner vám navrhne spoluúčasť v podnikaní. Nebojte sa toho a hlavne nehľadajte výhovorky, prečo sa to nedá. Zbytočne sa nepúšťajte do sporov.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Dnes budete naplno vyťažená, ale nebude vám to robiť problém. Podarí sa vám nadviazať nové vzťahy, ktoré budú do budúcna pre vás prínosom. V rodine zavládne harmónia.

Rak (22.6. - 22.7.)

Dnes sa dozviete o tom, že vaša dobrá kamarátka sa dostala do problémov a hrozí jej súdny spor. Nebuďte iniciatívna a nemiešajte sa jej do toho. Neskoršie by sa to obrátilo proti vám. Venujte sa radšej práci.

Lev (23.7. - 22.8.)

Dnes budete sústredená len na prácu. Nielen že si voľačo vylepšíte, ale ešte prídete aj na nové nápady. Urobíte tak veľký krok ku kariére. Nezanedbávajte svoje zdravie.

Panna (23.8. - 22.9.)

Čaká vás veľmi milé prekvapenie. Môže ísť o nečakané dedičstvo alebo dar od neznámeho človeka. Máte to brať ako odmenu za vaše nezištné služby počas života.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Dajte voľnosť partnerovi aj sebe. Nesnažte sa s ním manipulovať, momentálne má citlivé obdobie. Radšej si poklebeťte s kamarátkou.

Škorpión (24.10. - 22.11.)

V práci vás čaká postup a finančne si prilepšíte. Rodina si všimne vašu vyčerpanosť a večer vás prekvapí s milým praktickým darčekom.

Strelec (23.11. - 21.12.)

Dnes vám bude ponúknutá cesta, kratší pobyt. Nebojte sa toho. Bude pre vás prínosom.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Dozviete sa o nepríjemnej udalosti. Rodina si vás však podrží a do večera vás pochmúrna nálada prejde. V pracovnej oblasti sa vám bude dobre dariť.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.