Horoskop pre 21.08.2017

Vodnár (21.1. - 18.2.)

Zvážte si spôsob komunikácie. V jednaní buďte rozhodná a rázna, ale nie útočná. Pokiaľ nemusíte, radšej necestujte. Rodinu ohúrte exotickou večerou.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Čakajú vás nové pracovné stretnutia. Máte možnosť ukázať, čo vo vás je. Budete sa cítiť ako ryba vo vode. Podarí sa vám prekvapiť partnera.

Baran (21.3. - 19.4.)

Dnes si doprajte oddych. Práca vás doslova oberá o energiu. Urobte len to najnutnejšie, čo potrebujete. Poobede sa vyberte s rodinou na výlet.

Býk (20.4. - 20.5.)

Vaše okolie vám odzrkadľuje váš prístup k nim. Trošku zmiernite vašu tvrdohlavosť. Tolerancia vám pridá na ženskosti. S partnerom vás čaká plánovanie rodinnej akcie.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Ak máte pocit, že potrebujete oddych, tak si ho doprajte. Máte na to nárok. Vyhýbajte sa dôležitým rozhodnutiam. Pozvite rodinu do kina či divadla.

Rak (22.6. - 22.7.)

V práci pôjde všetko v najlepšom poriadku. Zdá sa vám, že vaša kamarátka vás využíva? Cítite to dobre. Je načase s tým skoncovať. Radšej investujte do rodiny, budú vám za to vďační.

Lev (23.7. - 22.8.)

Dnes budete v práci bodovať. Zvládnete náročnú úlohu a vďaka tomu sa budete cítiť fajn. Bude vám navrhnutá finančná odmena. Dnes ukončíte jeden neperspektívny priateľský vzťah.

Panna (23.8. - 22.9.)

Dnes dávate do práce celé svoje srdce. Výsledok bude stáť za to. Vyberte sa s rodinou na výlet do blízkeho okolia. Pozvite aj svojich priateľov.

Váhy (23.9. - 23.10.)

V práci stojte za svojim a nestavajte sa do pozície podriadenej. Vážte si samu seba. Partner vám dá návrh na spoluprácu.

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Dnes vám nečakane ponúknu lepšie platenú pozíciu. Nerozmýšľajte dlho, lebo zajtra by mohlo byť neskoro. V rodine príde k prudkej výmene názorov, ale do večera búrka prejde.

Strelec (23.11. - 21.12.)

Dnes vám mozog funguje na plné obrátky. Vďaka tomu dosiahnete úspech v práci. Zoznámite sa s osobou, s ktorou budete na rovnakej vlnovej dĺžke.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Uvedomte si, že v práci sa môžete spoľahnúť len sama na seba. Nerozčuľujte sa kvôli tomu. Nepomôže vám to. Poobede si spravte program so svojou rodinou.