Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 16.01.2019

Vodnár (21.1. - 18.2.)

Prekážky v práci neberte ako bremeno ale ako školu, v ktorej sa učíte. Snažte sa ísť vlastnou cestou napriek nepriaznivej situácii. Podporu dostanete od partnera.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dnes v práci využijete svoju kreativitu. Vydajte zo seba len to najlepšie. Nenechajte sa rozptýliť poznámkami svojich kolegov. Ste obklopená láskou.

Baran (21.3. - 19.4.)

Dajte si záležať na tom, čo komu poviete. Od toho závisí Váš postup v práci. Oplatí sa Vám zariskovať. V partnerskom vzťahu sa cítite dobre.

Býk (20.4. - 20.5.)

Vo Vašom živote dôjde k nečakaným zmenám. Pozitívne to ovplyvní Váš život. Zdvihne Vám to sebavedomie a zmeny prospejú aj Vášmu partnerskému vzťahu.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

V práci dnes prevalcujete každého. Úspešne zdoláte každú jednu úlohu, ktorou budete poverená. Spokojnosť a dôveru Vám prejaví viac ľudí. Večer strávite s partnerom v romantickom štýle.

Rak (22.6. - 22.7.)

Dnes dosiahnete úspech, ak prekonáte ostych. Smelo predostrite svoje nové nápady. Nezabudnite vyzdvihnúť detaily. Zaručene získate priazeň svojich nadriadených. Dajte viac tvorivosti do Vášho partnerského vzťahu.

Lev (23.7. - 22.8.)

S pracovnými povinnosťami Vám dnes pomôžu Vaši priatelia. Treba ich len požiadať o pomoc. Za odmenu ich pozvite na večeru. Nezabúdajte na správnu komunikáciu v partnerskom vzťahu.

Panna (23.8. - 22.9.)

V práci poskytnete pomoc osobe, ktorá je na tom psychicky zle. Urobíte tak rozumný krok a verte tomu, že sa Vám to vráti niekoľkonásobne. Zapracujte aj na vylepšení partnerského vzťahu.

Váhy (23.9. - 23.10.)

V práci trošku spomaľte a klaďte väčší dôraz na zdanlivo nepodstatné detaily. Ušetríte tak čas, ktorý by ste strávila odstraňovaním chýb. Venujte viac času svojmu partnerovi.

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Nestrácajte čas rozmýšľaním, ako pomôcť iným. Sústreďte sa sama na seba a na svoje potreby. S partnerom máte dokonalý súlad.

Strelec (23.11. - 21.12.)

Čaká Vás deň plný zaujímavých udalostí. Nečakane Vám bude ponúknutá vyššia pozícia s väčším platom. Nevyčítajte partnerovi chyby, ktoré sa dopustil v minulosti.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Naplánované úlohy zvládate bravúrne. Nebráňte sa spolupráci s inými ľuďmi. Čaká Vás dôležitý rozhovor s niekým zo vzdialenejšej rodiny.

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.