Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 22.08.2019

Vodnár (21.1. - 18.2.)

V práci bude všetko v poriadku. Na chvíľu Vás rozladí zlá správa od Vašej kamarátky. Skúste sa nad to povzniesť. V rodine sa pohnú veci k lepšiemu.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Môžete si vydýchnuť. Problémy, ktoré Vás ťažili už niekoľko týždňov, sa zrazu dajú do pohybu a doriešite ich bez väčšej námahy. Vylepší sa Vám aj Váš partnerský vzťah.

Baran (21.3. - 19.4.)

V práci si dávajte pozor na záhadnú osobu, ktorá sa obšmieta okolo Vás. Má v úmysle niečo nekalé. Partner Vás pozve na spoločenskú udalosť. Perfektne sa zabavíte.

Býk (20.4. - 20.5.)

Dnešný deň Vám spríjemnia Vaši priatelia. Čas, ktorý strávite s nimi, je pre Vás užitočný. Dostanete od nich vzácnu radu, s ktorou výborne naložíte. S rodinou si naplánujte spoločný relax.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Dnes sa na Vás doslova lepí šťastie. Vážte si to a tešte sa z toho, že nemusíte o nič bojovať. Neskúšajte vyvolať u partnera žiarlivosť. Pre také srandy nemá pochopenie.

Rak (22.6. - 22.7.)

V práci buďte dnes diplomatická. Zbytočne nezvyšujte hlas a nekritizujte. Vznikli by zbytočné konflikty. Večer sa vyberte niekam za zábavou. Dostanete malú pozornosť.

Lev (23.7. - 22.8.)

Dnes toho zvládnete veľa. Rozhovor s tvrdohlavou a neústupčivou osobou dopadne nad Vaše očakávanie. Do partnerského vzťahu dajte viac spontánnosti a hravosti.

Panna (23.8. - 22.9.)

V práci Vás poveria úlohou, ktorá Vás bude nesmierne baviť. Táto činnosť Vám prinesie veľký úspech. Neskúšajte trpezlivosť Vášho partnera.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Vaša ctižiadostivosť sa Vám vyplatí. Vďaka Vášmu rýchlemu rozhodnutiu urobíte zásadnú zmenu, a tým aj krok dopredu ku kariére. V rodine máte pohodu.

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Všetko, čo sa dnes udeje v práci, bude vo Váš prospech, aj keď sa Vám to na začiatku nebude páčiť. V rodine budete musieť urobiť rázne kroky, aby ste následne dosiahli harmóniu.

Strelec (23.11. - 21.12.)

V práci majte dnes oči otvorené. Nedajte šancu svojim neprajníkom. Otvorenou komunikáciou získate svojich kolegov na Vašu stranu. Obchodovať s citmi druhých sa Vám nevyplatí.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Dnes spoznáte nových ľudí. Nechajte ich vstúpiť do Vášho života. Budú pre Vás prínosom.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.