Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 14.12.2017

Vodnár (21.1. - 18.2.)

Čaká Vás obdobie pohody a pokoja. V povinnostiach Vám pomôžu rodinní príslušníci. Vyberte sa niekam s partnerom na spoločenské podujatie.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Nehazardujte so svojim zdravím. Chce to viac pohybu a zmenu Vašich stravovacích návykov. Vráti sa Vám tak stratená vitalita.

Baran (21.3. - 19.4.)

Niekto z Vašich priateľov potrebuje Vašu pomoc. Dôkladne si rozmyslíte, čo mu poviete, aby sa to v konečnom dôsledku neobrátilo proti Vám.

Býk (20.4. - 20.5.)

Obklopte sa s ľuďmi, s ktorými sa cítite dobre. Nerobte viac vecí naraz, nemuselo by Vám to dobre dopadnúť.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Pozitívne zmeny sa udejú nielen v rodine, ale aj v priateľských vzťahoch. Poteší Vás to. Bude Vám ponúknutá výhodná investícia.

Rak (22.6. - 22.7.)

Dnešný deň si užite naplno. Nevšímajte si divnú náladu svojho partnera. Pochopte už, že to je jeho problém a neriešte to!

Lev (23.7. - 22.8.)

Nepozerajte sa na to, čo Vám hovoria iní. Vytvorte si hranice, ktorých sa budete držať. Ak to bude nutné, tak si dajte ultimátum.

Panna (23.8. - 22.9.)

Máte výborné nápady, čo sa týka dlhodobého investovania. Zrealizujte si to čím skôr a získate tým veľa.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Nechajte minulosť za sebou, zmeniť sa aj tak nedá, tak ju prijmite. Trpezlivosťou a láskou dosiahnete veľa.

Škorpión (24.10. - 22.11.)

V práci si dnes všetko radšej aj dvakrát preverte, aby ste sa vyhli chybám. Vyhýbajte sa finančným transakciám. Buďte trpezlivejšia voči partnerovi.

Strelec (23.11. - 21.12.)

Podarí sa Vám dokončiť staré, rozrobené projekty. Budete spokojná , že ste si splnili svoje predsavzatia. Nechajte partnera rozhodnúť o dôležitých záležitostiach.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Dnes sa naplno sústreďte na svoje pracovné povinnosti. Nič Vám len tak ľahko neprejde. Nepokazte si svoj vzťah tým, že pochybujete o láske partnera.

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...