Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 15.10.2019

Vodnár (21.1. - 18.2.)

Neočakávane Vám ponúknu vyššiu pozíciu v práci. Berte to pozitívne a nevšímajte si žiarlivý výraz Vašich kolegov. V rodine dnes nič neriešte, aj tak by ste neuspeli.

Ryby (19.2. - 20.3.)

V práci dosahujete jeden úspech za druhým. Pri eufórií radosti však nezabúdajte na svoje zdravie. Trpí predovšetkým Vaša chrbtica, ale v poriadku nemáte ani obličky. Nechajte sa rozmaznávať rodinou.

Baran (21.3. - 19.4.)

Nemáte sa zmieriť s priemernými výsledkami, lebo máte na viac. Dajte sa do boja a úspech máte na dosah ruky. Pomôcť Vám môžu aj Vaši priatelia. Doma sa príliš nevypytujte, mohli by ste sa dozvedieť niečo nepríjemné.

Býk (20.4. - 20.5.)

Ak v práci dnes použijete prefíkanosť a trpezlivosť, tak dosiahnete presne to, po čom túžite. Poobede budete musieť riešiť problémy, ktoré nechtiac vyrobila mladšia osoba. Požiadajte o pomoc svojho partnera.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Zastavte sa a poobzerajte sa, čo sa to deje okolo Vás. Pokiaľ sa Vy naháňate, druhí sedia so založenými rukami. Urobte s tým niečo, pokiaľ nie je neskoro. S partnerom sa pokúste dohodnúť na kompromise.

Rak (22.6. - 22.7.)

Zostaňte otvorená všetkému, čo Vám osud prináša do života. Príliš neanalyzujte situáciu, len si zoberte z toho čo najviac pre seba. Partner Vás zahŕňa láskou, tak si to užívajte.

Lev (23.7. - 22.8.)

Výsledky Vašej práce sú viditeľné. Všimnú si to aj Vaši nadriadení a získate od nich slušnú finančnú odmenu. Nemáte ustupovať partnerovi len preto, lebo sa mu chcete zapáčiť.

Panna (23.8. - 22.9.)

Dnes buďte v práci opatrná. Dávajte si pozor pri podpisovaní zmlúv a pre istotu si overte serióznosť obchodného partnera. Doma Vás čaká menšia porada o výhodnom investovaní rodinného majetku.

Váhy (23.9. - 23.10.)

V práci Vás čaká úspešné ukončenie starých projektov. Môžete si vydýchnuť a porozmýšľať do čoho zainvestujete odmenu, ktorú ste za ne získali. Nenechajte sa citovo vydierať, aj keď sa jedná o blízku osobu.

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Využite svoje nápady k tomu, aby ste dosiahli vyššiu pracovnú pozíciu. Staršia osoba zo vzdialenejšej rodiny šíri o Vás klebety. Vybavte si to s ňou skôr, ako Vám spôsobí väčšie nepríjemnosti.

Strelec (23.11. - 21.12.)

S pomocou Vašich kolegov uskutočníte svoje skvelé nápady. Vďaka tomu sa stanete stredobodom pozornosti. Blízka osoba Vás obdaruje niečím výnimočným.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

V práci sa vyhnite prílišnej otvorenosti , aby ste sa zbytočne nezabrzdili. Pracujte pomaly a dôkladne. Zrada a sklamanie Vás čaká v kamarátskom vzťahu.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.