Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 27.06.2019

Vodnár (21.1. - 18.2.)

S vašimi pripomienkami prispejete k tomu, aby si vás všimli vaši nadriadení. S finančnou odmenou však nerátajte. Zatiaľ sa uspokojte s pochvalou. Partner vám pomôže s dobre mienenou radou.

Ryby (19.2. - 20.3.)

Ráno sa vyzbrojte s úsmevom a nenechajte si ho vziať ani vtedy, keď budete mať pocit, že vám všetko prerastá cez hlavu. Pokiaľ nemusíte, necestujte. Venujte sa viac rodine.

Baran (21.3. - 19.4.)

Vyhýbajte sa slovným konfliktom. A zapamätajte si, že aj bez boja sa dá dosiahnuť víťazstvo. Chce to len viac pokory. Tešte sa z rodinnej súdržnosti.

Býk (20.4. - 20.5.)

Dnes sa vám podarí slovne uhrať zložitú situáciu. Vašim spolupracovníkov doslova z toho padne sánka. Vo vzťahu máte starý dobrý stereotyp.

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Nečakane vám bude ponúknutá vyššia funkcia. Finančne to vyzerá viac než zaujímavo, a pracovne by ste to tiež zvládli. Podporu dostanete aj od rodiny.

Rak (22.6. - 22.7.)

Už dlhšiu dobu uvažujete o tom, že požiadate o zvýšenie platu. Tak sa pustite do toho, dnes je ideálny deň. Nesnažte sa u partnera vyvolať žiarlivosť.

Lev (23.7. - 22.8.)

Nenechajte sa tlačiť do niečoho, do čoho sa vám nechce. Skôr než niečo urobíte, tak si to riadne premyslite. Pomôže vám dobre mierená rada od priateľky. Užívajte si rodinnú pohodu.

Panna (23.8. - 22.9.)

Dnes sa stretnete s istou dávkou žiarlivosti zo strany spolupracovníčky. Nedajte sa vyviesť z rovnováhy. Pracujte pomaly a systematicky. Čaká vás romantický večer s partnerom.

Váhy (23.9. - 23.10.)

V práci sa vám mimoriadne darí. Podarí sa vám rozlúsknuť jednu zložitú úlohu za pomerne krátku dobu. Vďaka tomu sa vám radikálne zmení vaše postavenie. S partnerom jednajte v rukavičkách, je náladový.

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Vaša tvrdohlavosť a chuť presadiť sa vám dnes prinesie úspech. Poobede zmeňte svoju taktiku a na rodinných príslušníkov buďte jemná a nežná. Pripravte pre nich sladké potešenie.

Strelec (23.11. - 21.12.)

V práci dnes prenechajte iniciatívu druhým. Pracujte v starých zabehnutých koľajach. Zdržte sa pichľavých poznámok. Poobede vás prekvapí nečakaná návšteva zo širšieho okolia.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Dnes je priaznivý deň na dokončenie starých, rozpracovaných projektov. Bez problémov zvládnete aj tie najnáročnejšie úlohy. Večer vás čaká príjemný rozhovor s partnerom.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.