Horúci letný horoskop – Kozorožec

kozorožec, pár, dvaja, dovolenka, leto, láska, plavky, beauty
shutterstock.com
reklama:

Toto leto ovplyvní váš život. Stretnete totiž nebezpečne spriaznenú známosť.

Ženy narodené v znamení Kozorožec to budú mať toto leto vzrušujúce. Venuša a Jupiter vás dokonca podnecujú k prežitiu aférky mimo všetky konvencie – čím dobrodružnejšie, tým viac vzrušujúcejšie a pre vás atraktívnejšie. Nakoniec muž, s ktorým strávite noc medzi 10. a 20. júlom, má na to, aby sa stal na celý život vašim duševne spriazneným priateľom.

Záleží len na vás, či budete ochotná tolerovať jeho nestálosť. Skvelá správa. Najbližšie tri mesiace ste chránená pred všetkými druhmi zla a v auguste vás čaká rapídne zlepšenie vašej finančnej situácie.

Len pre zadané – v kruhu svojich najbližších odložte vašu pedantnosť a prehnané sebaovládanie. Buďte viac uvoľnená a začnite dôverovať.

Práca

Merkúr sa postará o nečakané zmeny, ktoré sa týkajú vášho zamestnania. Neviete sa rozhodnúť pre ďalší krok? Počúvajte svoj vnútorný hlas. Je omnoho spoľahlivejší ako rady vašich kolegov či kamarátok. Keď sa chcete posunúť ďalej, a to nielen v profesijnom ale aj osobnom živote, musíte začať dôverovať svojej intuícii. Vy na to určite máte!

4. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod