Horúci letný horoskop – Škorpión

leto, more, radosť, žena, beauty, ryby, dovolenka, plavky, slnko, elán
shutterstock.com
reklama:

Čo čaká toto leto škorpiónov? Nová láska na obzore? Čítajte tu.

Trpezlivosť ruže prináša a tým nezadaným zase novú známosť. Planéty toto leto majú totiž priaznivý vplyv na váš milostný život. Optimálna doba pre singles, ktoré túžia po pevnom ramene!

Medzi mužmi, s ktorými flirtujete, je jeden, do ktorého sa časom zamilujete. Potom prevezme vládu Venuša a bude nad vami držať ochrannú ruku. Chcete zažiť vzrušujúce chvíle? Tie prídu najmä koncom augusta. V pokoji sa môžete odviazať a vychutnať každý okamih. Veď žijete len raz!

Len pre zadané – máte pocit, že vás rodina len využíva a neváži si vás? Verte, že vás milujú, len vám to zabúdajú povedať. Aspoň jeden deň si ukradnite len pre seba a svoje koníčky. Pomôže vám to zbaviť sa stresu, ktorý často negatívne ovláda vaše konanie.

Práca

Pre ženy v znamení Škorpióna by to v pracovnom prostredí ani nemohlo byť lepšie. Vzťahy na pracovisku sú harmonické. Kolegovia vás majú radi a rešpektujú vás. Horšie je to s prácou samotnou. Nebaví vás nič. Chcelo by to jednoducho vypnúť. Prechádzkami či večerným behaním skvelo zaženiete aspoň na chvíľu únavu.

30. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod