Horúci letný horoskop – Váhy

beauty, dovolenka, leto, žena, kráska, slnko, relax
shutterstock.com
reklama:

Dokonalá letná rozprávka alebo katastrofa? Život je na vážkach. Presne tak ako toto leto. Viac v nasledujúcich riadkoch.

Celý júl bude pre vás radostná perfektná letná rozprávka. V tomto mesiaci sa určite nebudete nudiť. Sexi expertka v zvádzaní vo vás prevezme opraty a vášmu šarmu neodolá nejeden driečny šuhaj. No vám to nestačí. Cítite vnútornú nespokojnosť a chcete zažiť trvalú lásku. Môže sa vám to podariť a najmä v auguste máte šancu spoznať človeka, pri ktorom sa vám poriadne rozklepe srdiečko. Nemusí vám však vaše city opätovať. Dôležité je, aby ste netlačili príliš na pílu, lebo koniec leta bude pre vás katastrofálny. Žiaden strach. Dokážete sa nad to s ľahkosťou povzniesť.

Len pre zadané – váš vzťah prežíva vážnu krízu. Skúste viac dôverovať partnerovi. Mnohé problémy si totiž iba namýšľate.

Práca

Napriek prísunu energie od Marsu sa niekedy cítite ako obeť energetických upírov, ktorí vás vyciciavajú do poslednej kvapky. Motivovať sa môžete tým, že budete nadšene plánovať budúcnosť. No s realizáciou nápadov počkajte na koniec júla. Oplatí sa vám to. Uvidíte!

Čítajte nás a ďalšie horoskopy sa dozviete už čoskoro.

23. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod