Hrdinovia opäť na obrazovkách ako miniséria Heroes Reborn

Hrdinovia (Heroes)
Hrdinovia (Heroes) Universal Media Studios
reklama:

Dramatický sci-fi seriál by mali začať vysielať v roku 2015.

Americký dramatický sci-fi seriál Hrdinovia (2006 – 2010) sa opäť vráti na obrazovky. V roku 2015 ho v podobe minisérie pod názvom Heroes Reborn plánuje odvysielať americká televízna stanica NBC.

Za trinásť epizódnym projektom bude stáť americký scenárista a televízny producent Tim Kring. Tvorcovia seriálu už stihli predstaviť teaser. O čo v pokračovaní seriálu pôjde, však zatiaľ neprezradili.

„Obrovský vplyv, ktorý mali Hrdinovia na televíznom trhu, keď seriál prvý raz spustili v roku 2006, bol dych vyrážajúci. S programami, ktoré majú takýto druh odozvy, sa nestretávame často. Sme nadšení z toho, že Tim Kring, tvorca, ktorý má vždy určitú predstavu o tom, ako to má fungovať, sa teší na to, že sa vráti späť do šou takej, akou bola a nevieme sa dočkať nových štruktúr a smerovaní, ktoré Tim plánuje pridať k jeho originálnemu konceptu. Pokým sa nepriblížime k dátumu vysielania v roku 2015, budeme šou držať v tajnosti, no nevylučujeme možnosť, že sa do seriálu vráti aj niekto z pôvodného obsadenia,“ uviedla Jennifer Salke, prezidentka NBC Entertainment.

V pôvodnej zostave seriálu si zahrali napríklad Zachary Quinto, Ali Larter, Masi Oka, Milo Ventimiglia či Hayden Panettiere, zatiaľ však nie je jasné, či sa doň opäť vrátia.

Seriál, ktorý vysielali v rokoch 2006 – 2010 zobrazoval príbehy zdanlivo náhodnej skupiny jednotlivcov po celom svete. Každý z nich začal u seba objavovať zvláštne schopnosti. Aj keď bola väčšina z nich najprv poriadne vystrašená, postupne sa s nimi učila zaobchádzať a objavovala ich hranice. Nakoniec sa ukázalo aj to, že nič nebola náhoda, a že všetko má nejaký vyšší zmysel.

Informácie pochádzajú z webstránok www.digitalspy.co.uk a www.hollywoodreporter.com.

23. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej