Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dievčenské hudobné zoskupenie Forsomeone
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Dievčenské hudobné zoskupenie Forsomeone archív Forsomeone
30. januára 2014 ŠoubizDomáci šoubiznis od JMSITA Diskusia()

Hudba je For Someone, tá naša je pre vás

Talentované dievčatá Lauren, Ronie, Betty a Mishel spojilo rozhodnutie iných.

Zúčastnili sa na kastingu na vytvorenie dievčenskej skupiny, ktorá účinkuje v seriáli Panelák. Vďaka tomu sa naštartovalo ich spoločné pôsobenie v hudobnom svete, ale i v reálnom živote.

Poznáme sa krátko, no hudbe sa venujeme dlho,“ vravia o sebe krásne a talentované členky dievčenskej formácie Forsomeone. Dámskajazda.sk vám o nich prezradí omnoho viac.

Na nový autorský singel si fanúšikovia musia počkať

Kočky nám prezradili, že medzi sebou nemajú dominantnú líderku, sú si rovnocenné a navzájom sa podporujú. Spoločne tvrdo pracujú na výrobe vlastného singla. Predstaviť by ho mali počas najbližších mesiacov a pravdepodobne bude v anglickom jazyku. Doteraz sme ich totiž počuli spievať len covery známych piesní.

Momentálne máme vo výrobe jeden hlavný singel, ale postupne máme v pláne vytvoriť veľa skladieb. Chceme spievať čo najviac autorských vecí, prípadne repertoár doplniť prevzatými skladbami,“ vysvetľuje jedna z členiek zoskupenia Lauren.

K vydaniu prvého singla sa v mene skupiny vyjadrila aj Betty: „Naozaj mnoho ľudí apeluje na to, aby sme rýchlo vydali svoj vlastný autorský singel. Chceme však pripomenúť, že nie je jednoduché vytvoriť pesničku pre štyri baby a aj preto by si mali fanúšikovia trošku počkať, aby to bolo naozaj dobré.“

Počas stretnutia nám dievčatá prezradili, že v speváckom zladení zatiaľ chýba kompatibilita. „Ešte stále sa snažíme zladiť“ prezradili so smiechom svorne všetky štyri.

Zaujímalo nás, kde budú baby vystupovať v dohľadnej dobe. „Teraz máme väčšinou firemné akcie, keďže je plesové obdobie. Uvidíme, možno sa to rozbehne po vydaní nášho spomínaného singla, chceme pripravovať aj vystúpenia v nejakých kluboch.

Škandál v Talentovej šou rýchlo utíchol

Forsomeone máte možnosť poznať aj z účinkovania v Talentovej šou, kde sa prebojovali do semifinále. Nevyhli sa, žiaľ, miniškandáliku, ktorý ich počas bojovania o miesto vo finále sprevádzal. Spýtali sme sa preto dievčat, či už táto minibúrka prefrčala alebo má stále dozvuky. „Tak, ako rýchlo to prišlo, tak to aj utíchlo,“ zhodli sa dievčatá. Zaujímalo nás aj, či im vtedajší zvýšený záujem médií pomohol pri rozbiehaní ich hudobného projektu. „Nemal k čomu, podľa mňa,“ vysvetľuje Lauren, „ skôr bolo zbytočné, že sa to rozoberalo. Čo sa stalo, stalo sa, chceme sa venovať hudbe a nie nejakým dohadom o ľuďoch a s ľuďmi. Potom sa do toho zbytočne zabŕdalo a nespomenula sa spevácka stránka ani naše vystúpenia, čo nás mrzelo,“ doplnili sa navzájom všetky členky skupiny.

Ako sa však ukázalo, tieto baby majú spoločného omnoho viac, ako len lásku k hudbe a spoluúčinkovanie v skupine. „Momentálne spolu trávime veľa voľného času a nestretávame sa len kvôli skupine,“ prezradila Mishel.

Z toho je jasné, že z dievčat sa stali naozajstné kamošky, ktoré spolu trávia voľné chvíle a majú množstvo spoločných záujmov. Kočky nám tiež prezradili, čo všetko majú spoločné a ako vyzerajú ich spoločné „babské večierky“.

Papáme!“ (smiech) „Betka navarí, sem-tam počúvame hudbu, dáme si dobré vínko, zaspievame si, niekedy džemujeme s gitarou, pozeráme filmy,“ dopĺňali sa navzájom. Na našu otázku, či si spolu pri pozeraní filmov občas spolu aj poplačú, odpovedali: „Už bol aj taký večer, keď sme pozerali také tie ženské romantické filmy,“ odpovedali cez smiech.

Neodpustili sme si otázku, či majú dievčatá frajerov, čo ich mimoriadne pobavilo. „Tri jednoznačne nie a jedna asi,“ povedala opatrne Mishel. „Ja áno,“ priznala napokon Betty.

Talentované kvarteto miluje suši

Na záver sme kočky poprosili, aby nám na seba niečo „nabonzovali“. „Máme rady suši“ vyhlásili so smiechom, potom už trošku vážnejšie Veronika prezradila o Betty: „O Betke asi niektorí ľudia nevedia, že je najmä tanečníčka. Je super, že sa v našej kapele dokázala tak aklimatizovať, pretože prišla úplne nezainteresovaná a strašne sa pohla dopredu.

Betty tiež sama o sebe tvrdí, že zo všetkých jej aktivít a profesií je najmä tanečnica: „Tancovala som profesionálne salsu, ale tanec tu na Slovensku nie je veľmi vnímaný„. Dievčatá nám o Betty ešte prezradili, že má tendenciu skákať do reči: „Nie doslova, ale má taký zvyk, že keď niekto hovorí, tak ona hovorí zároveň s ním a presne to isté, čo vraví ten človek!“ Betty sa bránila: „Ja si neuvedomujem, že to robím. To preto, že mám taký istý názor ako oni!“ smeje sa.

Ďalšiu dievčinu zo skupiny, Lauru, označili ostatné dievčatá za multitalent. „Hrá na mnohých hudobných nástrojoch, ovláda dva jazyky, hovorí anglicky a španielsky.“ Vďaka tomu nevylučujú, že niektorá z ich piesní možno bude aj v španielčine: „To by bolo fajn, tak na leto“ zasnívala sa Lauren.

Na rad prišla Mishel. „Miška je veľmi muzikálny človek, asi najviac z nás všetkých, najmä po speváckej stránke. Okamžite dokáže vytvoriť ďalšie hlasy, sadne si za klavír a hrá,“ opäť sa dievčatá navzájom zhodli v opise Mishel.

A Veronika je strašne krásna, mohla by ísť na Miss!“ vyhlásila Betty. „Nebudem ťa nasledovať“ zakontrovala jej Veronika.

Na záver sme kočky z Forsomeone požiadali, aby spoločne vymysleli tri slová, ktoré by vystihli ich hudobné zoskupenie.

Sú to slová: EXOTIKA, ENERGIA a EMÓCIA.

Musíme podotknúť, že sa nám s kočkami spolupracovalo naozaj dobre.

 

P.S.: Ony sú naozaj aj naživo také pekné a bláznivé! 🙂

Odporúčané články

Speváčka Tina vydáva nový album! Fešák Hugh Grant je už do pätice otcom

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Domáci šoubiznis

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...