Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vianoce, pár, rodina, darčeky, dvaja, zamilovaní, vianočný stromček,
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
16. decembra 2014 HoroskopyHoroskopy na rok 2016 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

II. Vianočný horoskop: Aké sviatky vás čakajú?

Čo vám prinesú voľné dni a najkrajšie sviatky v roku? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

Predvianočný stres sa čoraz viac stupňuje. Čo vás čaká na konci toho všetkého?

Lev – Vďaka Venuši ste u mužov tento mesiac obzvlášť úspešná. Bohužiaľ vám váš úspech stúpne do hlavy a budete zase hrať svoju obľúbenú rolu – hviezdu. A to priťahuje práve ten typ machov, ktorí sú nepoužiteľní na trvalý vzťah. Všímajú si iba váš zovňajšok a neberú vás ako ženu s veľkým srdcom. Čo sa s tým dá urobiť? Menej hovoriť a viac počúvať. Štedrý deň prežijete v zvláštnej atmosfére. Vďaka nej načerpáte nové sily, ktoré nutne potrebujete. Aj keď Ježiško bude malým sklamaním, vôbec vás to nevyvedie z miery. Dobrá rada na záver: Vaše priateľky sa vám začali vzďaľovať. Skúste ich pochopiť a pozrieť na svet ich očami.

Panna – Vaša pedantnosť privádza vašich blízkych k šialenosti. Chcete mať všetko tip top a stresujete sa, keď to tak nie je. Ani Vianoce vám však nestoja za to, aby ste si kvôli tomu pokazili vaše rodinné vzťahy. Navyše vplyvom planét vaša škála pocitov zaznamenáva výrazné výkyvy. Tieto zmeny nálad sa prejavujú aj v zamestnaní. Strašná chuť do práce sa strieda s absolútnym odporom. Ako toto obdobie zvládnuť? Neberte sa príliš vážne a zasmejte sa sama na sebe. Veď keď nejde o život, nejde o nič. Dobrá rada na záver: Nemajte strach zo zmien. Každý nový vývoj má v sebe niečo pozitívneho.

Váhy – Pozor, žiadne predvianočné pôžičky a drahé dary! Opatrne s financiami. Veľké nepremyslené výdavky vás môžu položiť na lopatky a vy sa zadĺžite na veľmi dlhú dobu. To vás môže stáť oveľa viac. Ak ste v dlhodobom vzťahu, radšej sa poradte s partnerom a každý výdaj preberte s ním. Pre tie single – na obzore je jeden muž, o ktorom nemáte príliš dobrú mienku. Prehodnotte svoj názor. Neobanujete. Naopak, ten, ktorý vás neskutočne priťahuje, je lovcom trofejí. Ide mu len o to, aby zaplnil zbierku a mohol sa pochváliť, že dostal aj vás. Neskočte mu na lep. Dobrá rada na záver: Nič nie je čiernobiele a nesúďte ľudí iba podľa výzoru. Ukracujete tým najmä samú seba.

Vianoce, pár, šampanské, dvaja, zamilovaní, oslava, nový rok,
vianoceThinkstock

Tu nájdete ostatné vianočné horoskopy

Škorpión – V práci sa stávate nenahraditeľnou. Začnite konečne z toho ťažiť. Hviezdy vám totiž prajú, tak prečo to nevyužiť? Tieto Vianoce si vychutnajte a doprajte si konečne nejaký wellness. Zaslúžite si to. Ak zvoľníte, zmiernite tak hroziace hádky. Za to môže stres a prepracovanosť. A aký bude Ježiško? Nájdete tam presne to, čo ste si najviac želali. Pre tie zadané – koncom roka sa zjaví vo vašom živote žena z partnerovej minulosti. Nenechajte sa vyviesť z miery. Ona vám nesiaha ani po členky a nijako neohrozí váš vzťah. Preto zbytočne nežiarlite. Dobrá rada na záver: Nevnucujte sa a neupínajte sa príliš na objekt vašich túžob. Môžete sa mu totiž sprotiviť. Veď ani vy neznášate, keď sú ľudia na vás závislí.

Strelec – Tešte sa na tieto Vianoce. Čaká vás extra porcia lásky. Stereotyp v posteli? Osamelé sviatky pred televízorom? To vám určite nehrozí. Venuša sa totiž postará o dostatok vášne a pripraví vám narodeninový darček v podobe Amorového šípu. Veľké city, romantika na „šľaktrafenie“, ktorá sa vám dokonca zapáči. V práci to budete mať zase naopak. To pre vás môže znamenať nasledovné: Nečakajte žiadny kariérny postup a nové nápady si odložte na nový rok. Teraz by ste s nimi neuspeli. Dobrá rada na záver: Planéta Urán vás podnecuje, aby ste urobili niečo bláznivé. Nebojte sa toho! Čaká vás vzrušujúce dobrodružstvo.

Kozorožec – Dočkali ste sa! Najkrajšie sviatky v roku vám v tejto modernej podobe idú na nervy, ale Vianoce 2014 si dokonale vychutnáte. Milo vás prekvapí aj vaša rodina. Výnimočne na vás nezvalia všetky povinnosti s prípravami štedrovečernej večere a aktívne sa zapoja do príprav. V zamestnaní dostanete niekoľko cenných tipov, ktoré vás posunú ďalej. Vyjde vám dokonca i to, že vám váš nadriadený ešte v decembri pred vianočnou dovolenkou dá väčšiu zodpovednosť, viac peňazí alebo privilégií. Aj to vám zlepší vašu náladu počas voľných dní. Dávajte si pozor na vaše zdravie. Stres, ktorý predchádzal tomuto šťastnému obdobiu dosť oslabil vašu imunitu a ľahšie môžete ochorieť. Dobrá rada na záver: Začnite s nejakým športom, ktorý vás nielen posilní, ale pomôže zhodiť vianočné kilá.

K téme

I. Vianočný horoskop: Aké sviatky vás čakajú? Príťažlivosť znamení: Horoskopy ONA a ON

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.