Ivica Jusková bude po prvý raz sviatkovať ako vydatá pani

Ivica Jusková
Ivica Jusková Peter Korček
reklama:

S manželom sa nevedeli rozhodnúť, či byť sami alebo ísť k rodine, tak to vyriešili takto.

Modelka a podnikateľka Ivica Jusková, rodená Sláviková, bude po prvý raz tráviť Vianoce ako vydatá pani. “Po prvýkrát budeme s manželom na Štedrý večer spolu. A nakoľko sme sa nevedeli rozhodnúť, či byť sami a cez sviatky k rodine, alebo byť na Štedrý deň na striedačku s jednými a potom s druhými, pozvali sme ich všetkých k nám. Čiže budeme so svokrovcami a našimi so sestrou. Veľmi sa na to teším,” porozprávala o svojich plánoch agentúre SITA.

Hoci časy, keď na Štedrý deň spolu so sestrou pripravovali rodičom kultúrny program v podobe tanca, spevu či hry na klavír, sú už dávno preč, tradičným zvykom ostala verná i dnes. “Myslím, že tento rok to bude príjemný, pokojný večer. Večera sa bude skladať z oblátok a trubičiek s medom, orechmi a cesnakom, potom kapustnica a nakoniec zemiakový šalát s kaprom. Taká klasika. A potom, samozrejme, darčeky! Pomedzi to rôzne prípitky, spomínanie na predošlý rok a diskusie na najrôznejšie témy,” pokračovala Jusková.

Predsavzatia do nového roku si nedáva, jej snom a zároveň veľkým prianím je možnosť presťahovať svoj obchod do centra Bratislavy. “Veľmi by som si priala presťahovať sa s mojím dizajnovým obchodíkom ‘slávica’ do mesta, bližšie k ľuďom. Už sa aj niečo črtá, len to nechcem zakríknuť. No keď to vyjde, radosti, ale aj roboty budem mať vyše hlavy,” uzavrela Miss Slovensko 2005.

23. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA