James Franco zlákal do svojho filmu sexicu Megan Fox

Megan Fox
Megan Fox SITA/AP
reklama:

V novinke sa predstavia aj Seth Rogen, Danny McBride, Craig Robinson alebo Will Ferrell.

Americká herečka Megan Fox sa predstaví v snímke Zeroville.

Réžiu filmu má na starosti James Franco, ktorý si v novinke aj zahrá. Okrem nich budú v snímke účinkovať aj Seth Rogen, Danny McBride, Craig Robinson, Will Ferrell, Jacki Weaver alebo Horatio Sanz.

Príbeh filmovej adaptácie novely Zeroville, ktorú v roku 2007 vydal Steve Erickson, sa bude odohrávať na konci 60. rokov minulého storočia vo filmárskom prostredí Hollywoodu.

Franco stvárni filmového strihača menom Ike Jerome, ktorý sa začne stretávať s herečkou Soledad v podaní 28-ročnej Fox. Snímku nakrúcajú v Los Angeles.

Megan Fox sa preslávila stvárnením Mikaely Banes vo filme Transformers (2007). Túto rolu si zopakovala aj v pokračovaní Transformers: Pomsta porazených (2009).

Okrem toho sa predstavila napríklad v snímkach Spoveď kráľovnej strednej školy (2004), Ako sa zbaviť priateľov a zostať úplne sám (2008), Pozor, hryzie! (2009), Jonah Hex (2010), Plánované rodičovstvo (2011), Diktátor (2012), This Is 40 (2012) alebo Ninja korytnačky (2014).

Spolu s Dominicom Monaghanom si v roku 2010 zahrala v klipe k piesni Love The Way You Lie od Rihanny a Eminema. Fox zdobila titulky časopisov ako Maxim, FHM, GQ, Esquire či Elle.

Informácie pochádzajú z webstránok www.hollywoodreporter.com, www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

26. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA