Jana Kirschner vystúpi na Voices Live 33

Jana Kirschner
Jana Kirschner SITA/Gabriel Kuchta
reklama:

Podujatie sa bude konať 20. februára v bratislavskom Divadle Tower Stage.

Slovenská speváčka Jana Kirschner vystúpi na podujatí Voices Live 33, ktoré sa uskutoční 20. februára v bratislavskom Divadle Tower Stage.

Tridsaťpäťročná interpretka tu predstaví ostatný album Moruša Biela (2013), prezradí niečo o procese tvorby, nahrávaní, koncertovaní či o plánovanom pokračovaní nahrávky s názvom Moruša Čierna.

Počas večera odohrá akustický koncert skupina Kolowrat, ktorá vlani vydala album Pobiť sa / Utiecť. Herečka a spisovateľka Zuzana Cigánová predstaví knihu Špaky v tŕní (2012). Tanečník a choreograf Lacko Cmorej, člen tanečno-umeleckého zoskupenia CreDance, vystúpi s hudobným sprievodom Martina Geišberga. Zastúpenie bude mať aj internetová poradňa pre mladých IPčko.sk a príde aj zakladateľ spoločnosti WebSupport Michal Truban.

Podujatím budú sprevádzať Andrea Gajdošová a Ivan Ježík. Po programe si bude možné kúpiť albumy a knihy od účinkujúcich.

Priamy prenos a záznam bude možné sledovať na webstránke www.metoo.sk/voicestv.

Niekoľkonásobná Zlatá slávica Jana Kirschner vydala albumy ako V cudzom meste (2000), Pelikán (2002), Veci čo sa dejú (2003), Shine (2007) či Krajina Rovina (2010).

Na konte má hity Modrá, Žienka domáca, Pokoj v duši či Bude mi lehká zem, na ktorom spolupracovala s Michalom Horáčkom a Petrom Hapkom.

Informácie pochádzajú od Melany Kurpielovej a z archívu agentúry SITA.

12. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA