Jediná dcéra Billa a Hillary Clintonovcov sa stala matkou

Chelsea Clinton
Chelsea Clinton SITA/AP
reklama:

Pre tridsaťštyriročnú Chelseu je to prvý potomok.

Jediná dcéra Billa a Hillary Clintonovcov Chelsea sa stala matkou. Prvorodeného potomka priviedla 34-ročná rodáčka z mesta Little Rock na svet v piatok 26. septembra. Otcom dieťaťa je investičný bankár Marc Mezvinsky, za ktorého sa vydala v roku 2010. „Marc a ja sme plní lásky, úžasu a vďaky, pretože oslavujeme narodenie našej dcérky Charlotte Clinton Mezvinsky,“ napísala šťastná mamička na sociálnu a mikroblogovaciu sieť Twitter.

To, že sa stane mamou oznámila Chelsea v apríli v New Yorku počas podujatia na podporu žien s názvom No Ceilings: The Full Participation Project. „Marc a ja sme veľmi radi, že tento rok privítame naše prvé dieťa. Naozaj sa cítim lepšie, ak ona či on bude vyrastať vo svete, v ktorom bude pozície vodcov zastávať množstvo silných žien,“ povedala vtedy.

Bill a Hillary Clintonovci na správu o tehotenstve ich dcéry zareagovali aj prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „Som nesmierne rád, že si do biografie na Twitteri môžem pridať, že budem starým otcom. Hillary a ja sme veľmi šťastní,“ napísal bývalý americký prezident. „Neskutočne sa teším, že budem starou mamou. Sme s Billom naozaj šťastní, že Chelsea a Marc čakajú ich prvé dieťa,“ uviedla jeho manželka.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

27. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA