Jennifer Aniston zbožňuje zubárku závislú od sexu!

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston SITA/AP
reklama:

Americká herečka tiež priznala, že sa jej nevedela nabažiť, aj keď to bolo dosť rýchle.

Americká herečka Jennifer Aniston priznala, že zbožňovala Juliu Harris, ktorú si zahrala v snímke Šéfovia na zabitie (2011) a jej očakávanom pokračovaní. „Ťažko sa s ňou lúči,“ vyhlásila Aniston na adresu zubárky závislej od sexu s neslušným slovníkom. „Nevedela som sa jej nabažiť. Bolo to príliš rýchle. Ako taká jednohubka,“ pokračovala 45-ročná rodáčka z Los Angeles. „Veľmi ma bavil spôsob, akým rozprávala. Nemyslím si, že to, čo hovorí, považuje za nevhodné. Pre ňu je to ako opisovať ingrediencie do úžasného suflé alebo sa pýtať, čo budeme robiť cez víkend,“ vysvetlila.

Predstaviteľka Rachel Greenovej zo seriálu Priatelia (1994 – 2004) taktiež reagovala na dohady o tom, že sa so snúbencom Justinom Therouxom plánujú tajne zosobášiť na pláži. „To sa má stať? Kde? Och, ja neviem surfovať. To bude na nič,“ uviedla s dávkou nadhľadu v rozhovore pre televíznu reláciu Extra.

Fotoalbum k článku:

Herečka, režisérka a producentka Jennifer Aniston získala za stvárnenie Rachel Greenovej v seriáli Priatelia (1994 – 2004) cenu Emmy a Zlatý Glóbus. Okrem toho si zahrala vo filmoch ako Ona, jedine ona (1996), Bruce, Všemohúci (2003), Zbožňujem prachy! (2006), Marley a ja (2008), Nie je z teba až tak paf (2009), Lov na exmanželku (2010), Skús ma rozosmiať (2011), Wanderlust (2012) či My sme Millerovci (2013). S hercom Justinom Therouxom sa zasnúbila v auguste 2012. Pokračovanie spomínaných Šéfov na zabitie uvedú slovenské kiná od 27. novembra.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.people.com, www.extratv.com a archívu agentúry SITA.

12. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA