Jennifer Esposito a Louis Dowler sa vzali

Jennifer Esposito
Jennifer Esposito SITA/AP
reklama:

Všetky jedlá, ktoré podávali na hostine, boli bezlepkové.

Americká herečka Jennifer Esposito a model Louis Dowler sú manželia. Na blogu Gluten Dude o tom informoval jeden z hostí. Dvojica sa zosobášila v nedeľu 16. novembra v newyorskom Brooklyne, kde sa nachádza herečkina bezlepková pekáreň Jennifer’s Way. Tú 41-ročná Esposito, ktorá trpí celiakiou, otvorila pred dvoma rokmi.

Svadba sa konala v nedeľu večer a jediné, čo môžem povedať, je wow!!! Bol to skvelý, magický večer a, samozrejme, všetko jedlo, vrátane svadobnej torty, bolo bezlepkové. Predstavte si dokonalý večer, počas ktorého vôbec nemusíte premýšľať o jedle. Bolo to bezlepkové nebo! Úprimná vďaka neveste a ženíchovi za to, že nás pozvali,“ vyjadril sa na blogu spomínaný hosť.

Jennifer Esposito je známa z filmov ako Viem, čo ste robili minulé leto 2 (1998), He Got Game (1998), Krvavé leto v New Yorku (1999), Nepovedz ani slovo (2001), Taxi (2004), Crash (2004) alebo seriálov Samantha Who? (2007 – 2009) a Modrí Templári (2010). V decembri 2006 sa vydala za herca Bradleyho Coopera, no už o necelých päť mesiacov neskôr požiadali o rozvod. V roku 2009 sa zas zasnúbila s austrálskym tenistom Markom Philippoussisom, o rok neskôr sa však rozišli. Svoje zasnúbenie s Dowlerom oznámila v máji tohto roka v talkšou Katie Couric. Model v minulosti randil napríklad s Kate Winslet.

Informácie pochádzajú z webstránok www.usmagazine.com, www.glutendude.com a archívu agentúry SITA.

19. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA