Jennifer Hudson a David Otunga sa so svadbou neponáhľajú

Jennifer Hudson, David Otunga a ich syn David Daniel Otunga Jr.
Jennifer Hudson, David Otunga a ich syn David Daniel Otunga Jr. shutterstock.com
reklama:

Dvojica sa zasnúbila ešte v roku 2008 a zhruba o rok prišiel na svet ich syn David Daniel Otunga Jr.

Americká speváčka a herečka Jennifer Hudson a wrestler David Otunga v blízkom čase neplánujú svadbu. Tridsaťdvaročná rodáčka z Chicaga to uviedla v rozhovore pre magazín Fabulous, ktorý je prílohou britského denníka The Sun. „Nemáme sa kam ponáhľať. Ani jeden z nás sa nikam nechystá,“ vyjadrila sa interpretka, ktorá má so snúbencom päťročného syna Davida Daniela Otungu Jr.. Dvojica sa pritom zasnúbila už pred šiestimi rokmi.

Jennifer Hudson sa stala známou v roku 2004 ako finalistka tretej sezóny speváckej súťaže American Idol. Na konte má zatiaľ dva štúdiové albumy – Jennifer Hudson (2008) a I Remember Me (2011), pričom ďalší s názvom JHUD plánuje vydať 23. septembra. Okrem spevu sa venuje aj herectvu a modelingu.

Jej filmovým debutom bol muzikál Dreamgirls (2006), ktorý jej v roku 2007 vyniesol Oscara, Zlatý glóbus, cenu BAFTA, Critics’ Choice Movie Award i Screen Actors Guild Award za herecký výkon vo vedľajšej úlohe. Následne si zahrala tiež v snímkach Sex v meste: Film (2008), Múr nárekov (2008) či Winnie Mandela (2011). Od novembra 2013 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. V rokoch 1999 – 2007 bola vydatá za Jamesa Paytona.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

9. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA