Jennifer Lopez prekvapila, nezaspieva hymnu!

Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa
Jennifer Lopez SITA/AP
reklama:

Za nečakanou absenciou 44-ročnej speváčky, herečky, producentky či módnej návrhárky sú údajne bližšie nešpecifikované produkčné dôvody.

Na štvrtkovom slávnostnom otvorení svetového šampionátu vo futbale v brazílskom Sao Paule bude chýbať americká speváčka portorického pôvodu Jennifer Lopez. Za nečakanou absenciou 44-ročnej speváčky, herečky, producentky a módnej návrhárky sú údajne bližšie nešpecifikované “produkčné dôvody”.

Nešťastná Jennifer Lopez: Bojí sa lásky?

Oficiálnu hymnu MS 2014 s názvom We Are One (Ole Ola) tak predvedú americký rapper kubánskeho pôvodu Pitbull a brazílska speváčka Claudia Leitte. Po ich vystúpení fúkne rozhodca prvý raz do píšťalky a nasledovať bude úvodný výkop otváracieho zápasu medzi domácou Brazíliou a Chorvátskom.

Vypočujte si novú pieseň MS vo futbale 2014

Pieseň sa však zatiaľ nestretla s pozitívnym ohlasom verejnosti, pričom na chuť jej nemôžu prísť ani domáci Brazílčania. Užívatelia sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter dokonca prostredníctvom tagu #VoltaWakaWaka žiadali radšej návrat obľúbeného hitu kolumbijskej speváčky Shakiry, ktorý pred štyrmi rokmi sprevádzal šampionát v Juhoafrickej republike. Ani ten však krátko po svojej premiére nemal na ružiach ustlané a poslucháči ho prijímali s rozpakmi.

Na kritizovanom songu We Are One sa síce podieľa aj spomínaná Brazílčanka Claudia Leitte, ale Juhoameričania aj tak krútia hlavou nad tým, že hymnu nahrali zahraniční interpreti Pitbull a Jennifer Lopez.

Tiež im prekáža, že väčšina textu je v angličtine či španielčine, zatiaľ čo pre portugalčinu v podaní Leitte zostalo iba pár sekúnd.

9. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA