Jesenné inšpirácie pre krátke vlasy

Jesenné inšpirácie pre krátke vlasy
thinkstockphoto.com
reklama:

Rozmýšľate nad krátkymi vlasmi? Alebo vás len nudí stereotypne udržiavaný účes? Máme pre vás pár tipov.

Rovnako ako móda a líčenie, aj účesy prinášajú sezónne trendy. Samozrejme, hlavne ide o to, aby došlo k zmene. Tie ženy milujú. Takže pokiaľ máte krátke vlasy, tiež sa dajú upravovať na viac spôsobov.

Účes na chlapca

Tento účes je asymetrický a zaujímavý v tom, že pozostáva z rôznych dĺžok vlasov. Boky hlavy a zadná časť môže byť úplne alebo len čiastočne vyholená. V stredovej časti hlavy je účes strihaný a udržiavaný smerom dopredu. Vytvára tak ofinu s dĺžkou, aká vám vyhovuje. Možete udržiavať vlasy hladké, prípadne do strapata.

Zvoľte si účes, ktorý sa hodí k vášmu typu tváre

Hladká lady

Účes, ktorý je veľmi krátky, ale zároveň elegantný. Aj jemnejšie vlasy v ňom vyniknú veľmi pekne. Ofinka je nahladko zostrihaná súmerne okolo čela, pričom rysuje jeho tvar. Zachádza až do bočných vlasov pred ušami, ktoré zostávajú dlhšie.

Polodlhý a extravagantný

Stačí ak máte klasické mikádo a môžete zažiariť so zaujímavým vzorom na hlave. Základ spočíva v tom, že sa všetky vlasy vyčešú do vysokého pevného chvosta. Potom jednotlivé pramene natočíte a postupne vypínate smerom dopredu, akoby ste chceli vytvárať vlnitú objemnú ofinu.

Fotoalbum k článku:

28. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod