Jessica Simpson sa vydala

Jessica Simpson so snúbencom Ericom Johnsonom
Jessica Simpson so snúbencom Ericom Johnsonom SITA/AP
reklama:

Tridsaťtriročná speváčka a herečka si vzala bývalého hráča amerického futbalu.

Americká speváčka a herečka Jessica Simpson sa v sobotu vydala za bývalého hráča amerického futbalu Erica Johnsona. Svadba sa konala v kalifornskom Montecite a zúčastnilo sa na nej viac než 250 hostí vrátane speváčkinej sestry Ashlee Simpson a jej snúbenca Evana Rossa. Okrem nich boli na obrade aj Jessica Alba, Cash Warren, CaCee Cobb či Donald Faison. “Zaplavuje nás dokonalé šťastie a láska, že sme naplnili náš večný záväzok. Povedať ‘áno’ pred našimi rodinami, priateľmi a predovšetkým deťmi bol pre nás ten najšťastnejší moment v živote,” uviedli pre magazín People novomanželia, ktorí majú spolu dvojročnú dcéru Maxwell a ročného syna Acea.

Tridsaťtriročná Jessica Simpson debutovala na hudobnej scéne v roku 1999 albumom Sweet Kisses, po ktorom nasledovali nahrávky Irresistible (2001), In This Skin (2003), Rejoyce: The Christmas Album (2004), A Public Affair (2006), Do You Know (2008) a Happy Christmas (2010). Medzi jej najznámejšie skladby patria I Wanna Love You Forever, Irresistible, Take My Breath Away, Angels či These Boots Are Made For Walkin. Ako herečka sa objavila napríklad v snímkach Vidláci na pretekoch (2005) a Guru lásky (2008) či v seriáli Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006).

V minulosti bola vydatá za Nicka Lacheyho, s ktorým účinkovala v reality šou Newlyweds: Nick and Jessica. Počas prvého tehotenstva sa často objavovala v médiách v súvislosti s tým, že výrazne pribrala a po pôrode zas preto, že sa jej podarilo rapídne schudnúť. S Ericom Johnsonom sa zasnúbila v novembri 2010 po polročnom vzťahu.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

6. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA