Jessie J je šťastná, keď môže držať ľudí pri živote

Jessie J na BRIT Awards v Londýne
Jessie J na BRIT Awards v Londýne SITA/AP
reklama:

Interpretku teší predovšetkým to, že jej priaznivci získavajú vďaka jej hudbe iný pohľad na život.

Anglická speváčka Jessie J je šťastná, keď môže prostredníctvom hudby pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Dvadsaťšesťročná interpretka to uviedla v rozhovore pre britský denník Metro. “Najšťastnejšia som, keď prinútim niekoho premýšľať o niečom, na čo dovtedy ani len nepomyslel. Keď som bola v Číne, jeden chlapec mi na pódium hodil list. Písal v ňom ‘V škole ma šikanujú a jediná vec, ktorá ma drží nažive, je spôsob, akým mi vysvetľuješ život.’ Znie to ako klišé, no presne toto je dôvod, prečo to robím,” vyjadrila sa rodáčka z Londýna.

Jessie J, vlastným menom Jessica Ellen Cornish, vydala v novembri 2010 debutový singel s názvom Do It Like A Dude, ktorý sa dostal na druhé miesto britského singlového rebríčka. Po tom, čo sa jej druhý singel Price Tag vyšplhal na prvé priečky singlových rebríčkov v devätnástich krajinách sveta, vydala debutový album Who You Are (2011).

Okrem spomínaných hitov z neho pochádzajú aj piesne ako napríklad Nobody’s Perfect, Who’s Laughing Now, Who You Are alebo Domino. Vlani v septembri jej vyšla druhá štúdiovka Alive.

Informácie pochádzajú z webstránky www.music-news.com a archívu agentúry SITA.

31. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA