Jimmy Fallon prežíva najbláznivejší rok svojho života!

Jimmy Fallon
Jimmy Fallon SITA/AP
reklama:

Tridsaťdeväťročný herec od februára tohto roka moderuje The Tonight Show Starring Jimmy Fallon a od minulého roka sa teší aj z dcéry Winnie Rose.

Americký herec a komik Jimmy Fallon je so životom spokojný. Tridsaťdeväťročný rodák z New Yorku od februára tohto roka moderuje The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, od minulého roka mu robí radosť aj dcéra Winnie Rose, ktorú vychováva s manželkou Nancy Juvonen.

Dievčatko pre pár vynosila náhradná matka. “Toto je ten najbláznivejší rok môjho života. Byť otcom je tá najúžasnejšia vec, aká sa mi kedy stala. A darí sa mi aj v šou. Nemyslel som si, že rodičovstvo bude taká zábava. Ale dieťa všetko posunie na vyššiu úroveň. Nikdy som nevedel, že dokážem byť takýto šťastný a to je pravda. Môj život ešte nikdy nebol takýto skvelý,” uviedol Fallon v rozhovore pre americký týždenník People.

Jimmy Fallon sa narodil 19. septembra 1974. V rokoch 1998 až 2004 pôsobil v televíznej šou Saturday Night Live. Zahral si v snímkach ako Na pokraji slávy (2000), Čokoľvek (2003), Taxi (2004), Fanaticky zamilovaný (2005), Warholka (2006) či Rollerky (2009).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a z archívu agentúry SITA.

12. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA