Joaquin Phoenix klamal o zasnúbení, len sa nudil

Joaquin Phoenix
Joaquin Phoenix SITA/AP
reklama:

Štyridsaťročný herec chcel vraj iba zaujať publikum.

Americký herec Joaquin Phoenix, ktorý v pondelok počas televízneho programu The Late Show With David Letterman oznámil, že sa zasnúbil s nemenovanou inštruktorkou jogy, priznal, že si zásnuby vymyslel, aby zaujal publikum. Štyridsaťročný rodák z mesta San Juan v Portoriku to dnes prezradil v televíznej relácii Good Morning America.

„Myslím si, že môj život je naozaj nudný, mal som pocit, že práve toto je jedna z tých vecí, o ktorých sa dá hovoriť s nadšením. Chcel som, aby si ma publikum obľúbilo. Majú radi, keď sa niekto žení či vydáva. Môžem sa zasnúbiť ešte raz, ak by ste chceli,“ vyjadril sa herec.

„Joaquin Phoenix nie je zasnúbený. Povedal, že chcel iba trochu okoreniť svoj príbeh, aby zaujal publikum. Ľudia milujú zásnuby…“ napísali dnes tvorcovia Good Morning America na sociálnu a mikroblogovaciu sieť Twitter. „Bol to žart. Joaquin má nezvyčajný a spontánny zmysel pre humor,“ povedal pre denník The Independent hercov hovorca.

Joaquin Phoenix sa preslávil v snímke Gladiátor (2000), za ktorú získal nominácie na Oscara či Zlatý glóbus. Na spomínané ceny ho nominovali aj vďaka filmom Walk the Line (2005) a The Master (2012), pričom za stvárnenie speváka Johnnyho Casha vo Walk the Line Zlatý glóbus aj získal. Zahral si tiež v snímkach Ešte sa môžeš vrátiť (1997), Poprava (1998), 8 mm (1999), Znamenia (2002), Hotel Rwanda (2004), Noc patrí nám (2007), Milenci (2008) či Ona (2013). V minulosti randil napríklad s herečkou Liv Tyler alebo dídžejkou Allie Teilz.

Informácie pochádzajú z webstránok www.usmagazine.com, www.independent.co.uk a archívu agentúry SITA.

9. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA