Josh Duhamel je otec roka, tvrdí Fergie

Fergie
Fergie a Josh Duhamel SITA/AP
reklama:

Dvojici sa zhruba pred piatimi mesiacmi narodil syn, ktorému dali meno Axl Jack.

Americká speváčka Fergie vyhlásila, že jej manžel Josh Duhamel je otec roka. Štyridsaťjedenročný herec sa vraj o ich zhruba päťmesačného syna Axla Jacka vzorne stará.

Je otcom roka a najlepším partnerom pre rodičovstvo,“ povedala 38-ročná speváčka v televíznej relácii Extra. Fergie zároveň prezradila, že aj jej sa zapáčila úloha matky.

Najlepšie na materstve je trávenie času s dieťaťom. Iba ho počúvam, odpovedám mu a snažím sa ho naučiť slová ako ‘nos’ alebo ‘tanec’. Otecko sa ho snaží naučiť ‘lopta’ a ja zase ‘tanec‘,“ vysvetlila.

Fergie sa za Josha Duhamela vydala 10. januára 2009 po päťročnom vzťahu. Vlani vo februári prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter oznámila, že spolu čakajú prvé dieťa.

Pôvodne plánovali päť detí, no vzhľadom na vek Fergie si podľa vlastných slov vystačia aj s dvoma potomkami. Axl Jack prišiel na svet 29. augusta.

Speváčka nezačala svoju kariéru v šoubiznise hneď v hudbe, ako detská herečka sa totiž predstavila vo viacerých filmoch a seriáloch. Po obrovskom úspechu, ktorý zaznamenala ako členka skupiny The Black Eyed Peas, sa v roku 2006 rozhodla vyskúšať aj sólovú dráhu a vydala album The Dutchess.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

12. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA