Joshua Jackson je gentleman: Za večeru má platiť muž!

Joshua Jackson
Joshua Jackson SITA/AP
reklama:

Herec by sa s účtom za jedlo rozdelil iba v prípade, ak by ho o to požiadala jeho partnerka.

Kanadsko-americký herec Joshua Jackson, známy napríklad ako Peter Bishop zo seriálu Fringe (2008 – 2013), tvrdí, že účet za večeru v reštaurácii by nemala platiť žena, ale jej partner. Tridsaťšesťročný rodák z Vancouveru to uviedol v rozhovore pre magazín Us Weekly počas podujatia Gentlemen’s Ball, ktoré sa konalo v New Yorku pod záštitou magazínu GQ.

Na otázku redaktora, či by chcel, aby jeho priateľka zaplatila polovicu účtu z reštaurácie, povedal, že je v tomto smere trochu staromódny. “Nie, nemohol by som to spraviť. Akceptoval by som to iba vtedy, ak by ma o to špeciálne požiadala tá žena. V opačnom prípade by to mal vždy urobiť muž,” vyjadril sa Jackson, ktorý od roku 2006 tvorí pár s nemeckou herečkou a bývalou modelkou Diane Kruger.

Joshua Carter Jackson je okrem spomínaného seriálu Fringe známy napríklad aj ako Pacey Witter z televízneho projektu Dawsonov svet (1998 – 2003). Zahral si aj v snímkach ako Veľmi nebezpečné známosti (1999), Lebky (2000), Pocit osamelého jazdca (2002), Americano (2005) alebo One Week (2008). V súčasnosti účinkuje v seriáli The Affair (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com.

25. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA