Justin Bieber oslávil dvadsiatku aj s rodinou

Justin Bieber
Justin Bieber SITA/AP
reklama:

Do novej rezidencie v Atlante mu prišiel zagratulovať jeho otec aj s deťmi z ďalšieho vzťahu.

Kanadský spevák Justin Bieber oslavoval dvadsiatku aj s rodinou. Populárny interpret, ktorý sa narodil prvého marca 1994, privítal v novej rezidencii v Atlante svojho otca Jeremyho aj spolu s jeho deťmi z ďalšieho vzťahu – päťročnou Jazmyn a štvorročným Jaxonom.

Všetko najlepšie synu, wau dvadsiatka!,“ napísal spevákov otec prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Gratuláciu na internete zverejnila aj Bieberova matka Pattie Mallette, ktorá napísala:

Všetko najlepšie, veď viete komu! Ľúbim ťa„.

Spevákovi rodičia sa rozišli, keď mal dva roky.

Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a kompilácia Journals (2013). Spevák, ktorého najväčším hitom je zrejme skladba Baby, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, štyri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy.

V ostatnom čase mal viacero problémov so zákonom, minulý mesiac ho napríklad zatkli a obžalovali v Miami Beach za šoférovanie pod vplyvom omamných látok a bez platného vodičského preukazu a tiež kladenie odporu pri zatýkaní. Pred súd by sa mal postaviť tretieho marca.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

2. marca 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA