Kaley Cuoco prezradila detaily o nosovej operácii!

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco SITA
reklama:

Obľúbená herečka sa rozhodla brániť, žiadnu plastiku nosa vraj neabsolvovala.

Kaley Cuoco mala opäť potrebu obhájiť operáciu svojho nosa a poprieť tak nepravdivé klebety šíriace sa Hollywoodom.

„Absolvovala som operáciu nosných dutín deň po Vianociach, a bolo to to najhoršie, čo sa mi kedy stalo. Hrozne bolestivé. Samozrejme, vrcholom všetkého bolo, že si všetci mysleli, že to bola plastika. Čo je vlastne dosť vipné, pretože dobre viete, že nemám problém oznámiť všetkým, keby som na plastike bola. Nebudem to už dlhšie tajiť. Bola som závislá od nosného spreja. Dlhé roky.

Ak som sa skrývala pod stolom, striekala som si ho do nosa. Aj na rôznych show, kde sa odovzdávali ocenenia som nosila vždy tú správnu kabelku, do ktorej som ukryla nosový sprej. Nevedela som s tým prestať a stal sa z toho ozajstný problém. Zničila som si tým nosné dutiny, musela som to riešiť operáciou,“ opisovala známa herečka svoju závislosť v šou Ellen Degeneres.

Herečkine problémy vraj trvali už príliš dlho, a bolo potrebné situáciu takto riešiť.

Kaley Cuoco sa stala známou ako Bridget Hennessy v úspešnom sitkome 8 jednoduchých pravidiel (2002 – 2005). V rokoch 2005 a 2006 účinkovala ako Billie Jenkins v dramatickom seriáli Čarodejnice (1998 – 2006). Známa je však najmä ako Penny z úspešného sitkomu Teória veľkého tresku (2007). Od októbra má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. S Ryanom Sweetingom sa zosobášila vlani 31. decembra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.TMZ.com a archívu agentúry SITA.

12. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA