Kaley Cuoco vraj nie je feministka

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco - 11 miliónov dolárov shutterstock.com
reklama:

Herečke robí radosť, keď sa môže starať o manžela Ryana Sweetinga, za ktorého sa vydala presne pred rokom.

Americká herečka Kaley Cuoco sa rada stará o manžela a domácnosť. Dvadsaťdeväťročná rodáčka z kalifornského mesta Camarillo to uviedla v rozhovore pre americký magazín Redbook. Na otázku, či sa považuje za feministku, odpovedala protiotázkou, či by bolo zlé, ak by povedala nie.

“Nie je to niečo, o čom by som premýšľala. Dnes je všetko inak ako kedysi. Uvedomujem si, že skôr než som prišla na svet, museli ženy vynaložiť veľa úsilia, aby to dotiahli až tam, kde sú teraz. Nikdy som nebola feministickým dievčaťom, ktoré by sa dožadovalo rovnoprávnosti. Je to zrejme preto, lebo som nikdy nemusela čeliť žiadnej nerovnosti,” vysvetlila Cuoco, ktorá sa vlani na Silvestra zosobášila s tenistom Ryanom Sweetingom.

“Pre Ryana varím päťkrát do týždňa. Cítim sa ako žena v domácnosti. Milujem to. Viem, že to znie staromódne, no páči sa mi predstava, že sa ženy starajú o svojich mužov. Prácu mám natoľko pod kontrolou, že som rada, keď môžem prísť domov a venovať sa môjmu mužovi. Aj moja mama bola taká,” doplnila herečka.

Kaley Cuoco sa stala známou ako Bridget Hennessy v úspešnom sitkome 8 jednoduchých pravidiel (2002 – 2005). V rokoch 2005 a 2006 účinkovala ako Billie Jenkins v dramatickom seriáli Čarodejnice (1998 – 2006). Známa je však najmä ako Penny z úspešného sitkomu Teória veľkého tresku (2007). Od októbra má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.redbookmag.com a archívu agentúry SITA.

31. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA