Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Canada Ireland
Canada Ireland
8. mája 2017 Lifestyle od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

FOTO: Kanadský premiér prekvapuje, na rokovanie si zobral ponožky s motívom Hviezdnych vojen. Vedeli ste o ňom však toto?

Justin Trudeau sa počas oficiálneho stretnutia s írskym premiérom netradične vymódil. Teraz jeho počin zabáva internet.

Kanadský predseda vlády Justin Trudeau opäť dokázal, že ide s dobou a chce sa čo najviac priblížiť k svojim voličom.

Na stretnutie so svojim írskym kolegom Endou Kennym, ktoré sa konalo vo štvrtok 4. mája 2017 v Montreale, si zobral netradičné ponožky s motívom Hviezdnych vojen. 

Canada Ireland
AppleMark

Kanadský premiér patrí totiž k fanúšikom tohto kultového filmu a práve 4. máj je aj medzinárodným dňom Hviezdnych vojen.

Justin Trudeau už prekvapil viackrát aj v  minulosti. Je o ňom známych veľa vecí ako silná viera v americký ľud, kladný postoj k utečencom,  a že je druhým najmladším premiérom v Kanade. No mnohí z nás netušia, aká veľká sila sa skrýva v jeho rukách.

Štíhly Trudeau sa dokázal udržať na stole iba na rukách vo vodorovnej polohe a zacvičiť jednu z náročnejších polôh jogy  tzv. páva alebo “mayurasana”.

Screen_shot_2016 03 29_at_3_58_15_pm.png

Táto pozícia jogy, ktorá si vyžaduje udržať váhu celého tela iba na rukách, má bohatú mytológiu. V hinduistickej tradícii predstavuje páva, ktorý ničí hady symbolizujúce ľudské chyby a zlyhania. Uvedený ásan posilňuje tráviaci systém, stimuluje metabolizmus a očistenie tela od toxínov. Zvyšuje krvný obeh a vaše sebavedomie.

Zdá sa, že Justin Trudeau si svojim netradičným správaním získava čoraz viac fanúšikov. Nám je celkom sympatický. A čo vám? Chceli by ste mať takéhoto predsedu vlády?

www.mashable.com, www.ta3.com,

Odporúčané články

Toto dievčatko opustil jej otec. To, čo povedala matke, by malo byť lekciou pre všetkých 3 triky supermarketov, ako oklamať zákazníkov, dostali aj vás?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Lifestyle

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...