FOTO: Kanadský premiér prekvapuje, na rokovanie si zobral ponožky s motívom Hviezdnych vojen. Vedeli ste o ňom však toto?

Canada Ireland
Canada Ireland
reklama:

Justin Trudeau sa počas oficiálneho stretnutia s írskym premiérom netradične vymódil. Teraz jeho počin zabáva internet.

Kanadský predseda vlády Justin Trudeau opäť dokázal, že ide s dobou a chce sa čo najviac priblížiť k svojim voličom.

Na stretnutie so svojim írskym kolegom Endou Kennym, ktoré sa konalo vo štvrtok 4. mája 2017 v Montreale, si zobral netradičné ponožky s motívom Hviezdnych vojen. 

Canada Ireland
AppleMark

Kanadský premiér patrí totiž k fanúšikom tohto kultového filmu a práve 4. máj je aj medzinárodným dňom Hviezdnych vojen.

Justin Trudeau už prekvapil viackrát aj v  minulosti. Je o ňom známych veľa vecí ako silná viera v americký ľud, kladný postoj k utečencom,  a že je druhým najmladším premiérom v Kanade. No mnohí z nás netušia, aká veľká sila sa skrýva v jeho rukách.

Štíhly Trudeau sa dokázal udržať na stole iba na rukách vo vodorovnej polohe a zacvičiť jednu z náročnejších polôh jogy  tzv. páva alebo “mayurasana”.

Screen_shot_2016 03 29_at_3_58_15_pm.png

Táto pozícia jogy, ktorá si vyžaduje udržať váhu celého tela iba na rukách, má bohatú mytológiu. V hinduistickej tradícii predstavuje páva, ktorý ničí hady symbolizujúce ľudské chyby a zlyhania. Uvedený ásan posilňuje tráviaci systém, stimuluje metabolizmus a očistenie tela od toxínov. Zvyšuje krvný obeh a vaše sebavedomie.

Fotoalbum k článku:

Zdá sa, že Justin Trudeau si svojim netradičným správaním získava čoraz viac fanúšikov. Nám je celkom sympatický. A čo vám? Chceli by ste mať takéhoto predsedu vlády?

www.mashable.com, www.ta3.com,

8. mája 2017

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod