Kariéra slávneho reverenda zo seriálu V siedmom nebi sa rúca

Stephen Collins bol obvinený zo zneužívania maloletých dievčat
Stephen Collins bol obvinený zo zneužívania maloletých dievčat SITA/AP
reklama:

Herec Stephen Collins, ktorý ho v uvedenom seriáli stvárnil, čelí závažným obvineniam zo zneužívania maloletých dievčat.

Škandál údajného zneužívania detí americkým hercom Stephenom Collinsom, ktorý je známy predovšetkým ako kňaz a otec Eric Camden zo seriálu V siedmom nebi (1996 – 2007), sa už negatívne podpísal na jeho kariére.

Predstavitelia televízie ABC informovali, že Collinsa vystrihli z pripravovanej epizódy štvrtej sezóny seriálu Škandál (2012), v ktorom sa 67-ročný herec už raz objavil. V jednom z dielov druhej série stvárnil moderátora Reeda Wallacea. Collins taktiež prišiel o úlohu v pripravovanom pokračovaní komédie Macík (2012). Tvorcovia snímky však neprezradili, akú postavu mal Collins stvárniť a ani to, či už sa zúčastnil na nakrúcaní. Stanica Up TV zas po prevalení sa škandálu stiahla z vysielania reprízy spomínaného seriálu V siedmom nebi a magazín The Wrap informoval, že Collins rezignoval na svoj post v odborovej organizácii Screen Actors Guild-American Federation of Television and Radio Artists (SAG-AFTRA).

Pastor zo seriálu V siedmom nebi zneužíval maloleté dievčatá

Collins sa k zneužívaniu maloletých osôb priznal na nahrávke, ktorú bez jeho vedomia vytvorila jeho manželka, herečka Faye Grant počas spoločných návštev manželskej poradne v roku 2012. Grant, s ktorou sa herec v súčasnosti rozvádza, to podľa portálu TMZ poradil právnik. Collins sa na nahrávke priznal k incidentom s tromi dievčatami vo veku od jedenásť do trinásť rokov. Jednou z nich mala byť príbuzná jeho prvej manželky Marjorie Weinman, ďalšou dcéra jeho susedov v Los Angeles a tretia pochádzala z New Yorku. Polícia prípad vyšetruje ako nevhodný sexuálny kontakt s neplnoletými osobami.

Fotoalbum k článku:

Stephen Collins je známy najmä vďaka spomínanému seriálu V siedmom nebi. Okrem toho si zahral v snímkach ako Všetci prezidentovi muži (1976), Star Trek: Film (1979), Jumpin’ Jack Flash (1986), Klub odložených žien (1996), Šialená jazda (1999) alebo Krvavý diamant (2006). Collins sa okrem herectva venuje aj hudbe. Na konte má albumy Sondheim: Putting It Together (1993), Stephen Collins (2003) a The Hits Of Rick Nelson (2005). Je tiež autorom dvoch kníh.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

9. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA