Kastingy na súťaž Miss Slovensko 2015 sa začnú 22. januára

Finále súťaže krásy Miss Slovensko 2014
Zľava Prvá vicemiss Lucia Semanková, Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová a druhá vicemiss Michaela Nguyenová počas finále súťaže krásy Miss Slovensko SITA/Jozef Jakubčo
reklama:

Kastingy 20. ročníka súťaže krásy sa uskutočnia postupne v Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline a Bratislave.

Kastingy 20. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko sa začnú v druhej polovici januára a uskutočnia sa v Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline a Bratislave. Záujemkyne o postup do semifinále, ktoré sa uskutoční 1. februára v Bratislave, musia spĺňať nasledovné podmienky. V čase aprílového finále musia mať vek 18 až 23 rokov, byť slobodné, bezdetné, slovenskej štátnej príslušnosti a bez plastických operačných zákrokov. V povinnej výbave uchádzačiek o postup by nemali chýbať plavky, lodičky a fotografie. Presné časy kastingov nájdu záujemkyne na webstránke www.forza.sk, kde sa môžu zaregistrovať aj vopred.

Počas nasledujúcich mesiacov potom dievčatá prejdú prípravou na galavečer Miss Slovensko 2015, ktorý bude zároveň aj oslavou 20. výročia súťaže. Víťazka súťaže získa postup na Miss World 2015, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza, automobil a viacero ďalších zaujímavých cien. Začiatok oslavy dvadsiateho výročia súťaže symbolizuje v kastingovej kampani veľká torta v púdrovej farbe, ktorú upiekla umelecká cukrárka Petra Zváčová. „Púdrová farba a jemné kvety sú symbolom nežnosti a dievčenského pôvabu. A práve taká je aj súťaž Miss Slovensko,“ uviedla riaditeľka súťaže a Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková.

Termíny kastingov súťaže Miss Slovensko 2015:

22. januára – Košice, Hotel Centrum

23. januára – Banská Bystrica, Kongres hotel Dixon

24. januára – Žilina, Boutique hotel Dubná Skala

25. januára – Bratislava, DoubleTree by Hilton

Informácie pochádzajú od PR manažérky produkčného domu Forza Zuzany Čižmárikovej.

11. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA