Katarína Hasprová nečakane zrušila svadbu!

Katarína Hasprová
Katarína Hasprová facebook.com
reklama:

Štyridsaťdvaročná speváčka sa plánovala tento mesiac vydávať.

Slovenská speváčka Katarína Hasprová odložila svadbu s Ivanom Vojtekom. Dvojica si mala povedať áno tento mesiac, no pre pracovné povinnosti 42-ročnej rodáčky z Bratislavy plánovaný termín zrušili. „Síce sme už mali vybratý termín, ale som taká zaneprázdnená, že sa nám to časovo nepodarí zrealizovať. Bohužiaľ, práve na termín svadby mi dali konkurz do muzikálu svetového titulu. Dostala som sa do druhého výberového kola, tak napokon dostal prednosť pred svadbou,“ uviedla Hasprová.

Snúbenci si zatiaľ nevybrali náhradný dátum svadby. „Pôvodne sme ju chceli v septembri, ale keďže to už nestihneme, tak uvidíme, či sa vezmeme ešte na jeseň alebo to necháme až na jar,“ prezradila herečka.

Katarína Hasprová sa narodila 10. septembra 1972. Dcéra režiséra Pavla Haspru a herečky Sone Valentovej má na konte účinkovanie v muzikáloch ako Dracula, West Side Story, Vlasy, Pomáda či Cigáni idú do neba. V roku 1999 jej vyšiel prvý, eponymný album. Okrem toho uviedla na trh počiny ako Chvíľu so mnou leť (2002) či Priznám sa (2009).

Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk a archívu agentúry SITA.

12. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA