Katherine Jenkins sa vydala

Katherine Jenkins
Katherine Jenkins SITA/AP
reklama:

Tridsaťštyriročná mezzosopranistka a o tri roky starší filmár sa zasnúbili v apríli.

Waleská mezzosopranistka Katherine Jenkins sa v sobotu v Londýne vydala za amerického herca a filmára Andrewa Levitasa. Svadba sa konala v Hampton Court Palace, na ktorom pri tejto príležitosti viala waleská zástava, k čomu museli mať novomanželia povolenie z Buckinghamského paláca.

Tridsaťštyriročná speváčka začala s o tri roky starším Levitasom chodiť v októbri 2013, no na verejnosti sa spolu ukázali až v marci tohto roku, keď si Jenkins prevzala Rad britského impéria. Dvojica sa zasnúbila 15. apríla. Jenkins pritom bola v minulosti zasnúbená aj s televíznym moderátorom Gethinom Jonesom, s ktorým sa však začiatkom roka 2012 rozišla.

Katherine Jenkins debutovala v roku 2004 albumom Premiere. Nasledovali nahrávky Second Nature (2004), Living A Dream (2005), Serenade (2006), Rejoice (2007), Sacred Arias (2008), Believe (2009), Daydream (2011) a This Is Christmas (2012). V novembri plánuje vydať desiatu štúdiovku Home Sweet Home. Na konte má napríklad dve Classic BRIT Awards v kategórii Album roka za nahrávky Second Nature a Living A Dream.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.com a archívu agentúry SITA.

29. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA