Katie Melua mala v uchu živého pavúka, pustila ho na slobodu

Katie Melua
Katie Melua SITA/AP
reklama:

Tridsaťročná speváčka malého pavúka po vybratí vypustila v záhrade.

Gruzínsko-britská speváčka Katie Melua prezradila, že jej v uchu týždeň žil malý pavúk. „Použila som v lietadle staré slúchadlá a musel byť v nich malý pavúk, ktorý mi vliezol do ucha,“ uviedla 30-ročná rodáčka z Kutaisi, ktorá navštívila lekára po tom, čo začala mať problémy so sluchom.

Po tom, ako lekár pavúka vybral a vložil do malej skúmavky, speváčka si ho vzala domov, kde ho v záhrade vypustila. „Lekár povedal, že ešte nikdy nevyberal z ucha živého pavúka. Iba mŕtvych. Až na zvuky, ktoré spôsoboval svojim pohybom v uchu, však nespôsoboval Katie žiadne problémy. Uľavilo sa jej, že to bol len pavúk, pretože sa bála, že prichádza o sluch,“ dodal speváčkin hovorca.

Ketevan „Katie“ Melua sa ako osemročná presťahovala s rodinou z Gruzínska do Severného Írska a o päť rokov neskôr do Anglicka. Ako 15-ročná zvíťazila s piesňou Without You od Badfinger v talentovej súťaži Stars Up Their Noses, čo ovplyvnilo jej ďalšie smerovanie.

O niekoľko rokov neskôr si ju všimol anglický producent a skladateľ Mike Batt, ktorý s ňou podpísal zmluvu. Debutovala v roku 2003 albumom Call Off The Search, po ktorom nasledovali štúdiovky Piece By Piece (2005), Pictures (2007), The House (2010), Secret Symphony (2012) a Ketevan (2013). S prvými dvoma menovanými sa jej podarilo dobyť UK Chart.

Informácie pochádzajú z webstránky www.gigwise.com a archívu agentúry SITA.

3. novembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA