Katy Perry: Chcem sa pridať k iluminátom!

Katy Perry
Katy Perry - 40 miliónov dolárov SITA/AP
reklama:

Speváčku obviňujú, že vo videoklipe k piesni Dark Horse verejne vykonávala čarodejnícky obrad.

Americká speváčka Katy Perry poprela, že by patrila k iluminátom, no zároveň zažartovala, že ak existujú, rada by sa k nim pridala. Rodáčka zo Santa Barbary to povedala v rozhovore pre americký magazín Rolling Stone. Správy o tom, že je členkou tajného spoločenstva, ktoré v 18. storočí propagovalo osvietensko-slobodomurárske idey, sa začali šíriť po jej vystúpení na tohtoročnom odovzdávaní cien Grammy. Tam predstavila pieseň Dark Horse, prostredníctvom ktorej podľa portálu Infowars.com verejne vykonávala čarodejnícky obrad. Vo februári zverejnila aj videoklip k tejto skladbe. Ten je zase podľa niektorých ľudí plný skrytých symbolov.

Znie to šialene. Divní ľudia, ktorí nemajú čo robiť, hľadajú na internete zvláštne trojuholníky vytvorené pohybom vašej ruky. Myslím, že keď vás považujú za jedného z iluminátov, tak ste už niečo dokázali. Ja verím na mimozemšťanov, takže, ak chce niekto veriť v existenciu iluminátov, fajn,“ vyjadrila sa. „Ak by existovali, rada by som sa k nim pridala. Vidím všetky tie hlúposti a hovorím si ‘No tak, vezmite ma medzi seba! Chcem byť v klube,'“ dodala speváčka, ktorá pre Rolling Stone priznala aj to, že ani len netuší, v čo presne ilumináti veria alebo čo konkrétne robia.

Dvadsaťdeväťročná Katy Perry sa do povedomia verejnosti zapísala v roku 2008 vďaka piesni I Kissed A Girl z druhej štúdiovky One Of The Boys (2008). Po nej nasledovali albumy Teenage Dream (2010) a Prism (2013). Okrem hudby sa príležitostne venuje aj herectvu. V roku 2010 prepožičala hlas animovanej postavičke v epizóde seriálu Simpsonovci (1989) a neskôr aj Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013).

V roku 2011 hosťovala v komediálnom seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014). Predstavila sa tiež v dokumente Katy Perry: Part of Me (2012) o jej kariére a osobnom živote. Koncom roka 2012 ju prestížny americký hudobný týždenník Billboard vyhlásil za ženu roka. Interpretka sa v rámci svetového turné k albumu Prism predstaví vo februári 2015 aj v Bratislave.

Informácie pochádzajú z webstránky www.rollingstone.com a archívu agentúry SITA.

5. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA