Katy Perry má pre Hillary Clinton zaujímavú ponuku

Katy Perry
Katy Perry SITA/AP
reklama:

Dvadsaťdeväťročná Perry sa s Clinton stretla vo štvrtok na recepcii v losangeleskom nákupnom centre The Grove.

Americká speváčka Katy Perry ponúkla bývalej ministerke zahraničných vecí USA Hillary Clinton, že pre ňu zloží pieseň do prezidentskej kampane, ak sa niekdajšia prvá dáma rozhodne kandidovať. Dvadsaťdeväťročná Perry sa s Clinton stretla vo štvrtok na recepcii v losangeleskom nákupnom centre The Grove, kde Clinton podpisovala kópie svojej autobiografie Hard Choices. Speváčka neskôr prostredníctvom služby Instagram zverejnila ich spoločnú fotku. „Povedala som Hillary Clinton, že pre ňu napíšem skladbu do kampane, ak by ju potrebovala,“ napísala k fotke Perry.

Katy Perry sa do povedomia verejnosti zapísala v roku 2008 vďaka piesni I Kissed A Girl z druhej štúdiovky One Of The Boys (2008). Po nej nasledovali albumy Teenage Dream (2010) a Prism (2013). Okrem hudby sa príležitostne venuje aj herectvu. V roku 2010 prepožičala hlas animovanej postavičke v epizóde seriálu Simpsonovci (1989) a neskôr aj Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013). V roku 2011 hosťovala v komediálnom seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014).

Predstavila sa tiež v dokumente Katy Perry: Part of Me (2012) o jej kariére a osobnom živote. Koncom roka 2012 ju prestížny americký hudobný týždenník Billboard vyhlásil za ženu roka. Interpretka sa v rámci svetového turné k albumu Prism vo februári 2015 predstaví aj v Bratislave.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

22. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA