Keď máte dieťa, všetko sa zmení, tvrdí Sienna Miller

Sienna Miller
Sienna Miller shutterstock.com
reklama:

Tridsaťtriročná herečka si myslí, že pre materstvo zmenili na ňu pohľad aj niektorí ľudia z filmového priemyslu.

Britská herečka Sienna Miller vyhlásila, že materstvo má veľký vplyv na jej osobný i profesionálny život. Tridsaťtriročná rodáčka z New Yorku, ktorá v júli 2012 porodila snúbencovi Tomovi Sturridgeovi dcéru Marlowe, to povedala v rozhovore pre britský nedeľník The Observer.

Ak mám byť úprimná, myslím, že keď sa mi narodilo dieťa, všetko sa zmenilo. Myslím, že práve tam sa to začalo,“ skonštatovala s tým, že vďaka deťom si podľa nej ľudia uvedomia svoju smrteľnosť, pričom ona sama vraj hneď po narodení dcéry získala predstavu o mojom živote a o tom, čo jej z neho zostáva.

Ako ďalej uviedla, má pocit, že pre materstvo zmenili na ňu pohľad aj niektorí ľudia z filmového priemyslu. „Som stále taká, aká som bola, nech som bola ktokoľvek. Možno som dospela, ale som rovnaká. Som si istá, že v ignorantských, absurdných kruhoch tohto priemyslu sa názory na mňa zmenili, pretože som matkou,“ dodala.

Sienna Miller si zahrala napríklad v snímkach Alfie (2004), Casanova (2005), Warholka (2006), Interview (2007) či Hviezdny prach (2007). Za výkon v televíznom filme Dievča (2012) ju nominovali na Zlatý glóbus i televíznu cenu BAFTA. V roku 2010 získala vďaka akčnému sci-fi G.I. Joe (2009) Zlatú malinu pre najhoršiu herečku vo vedľajšej úlohe.

Informácie pochádzajú z webstránok www.digitalspy.co.uk, www.theguardian.com a archívu agentúry SITA.

5. januára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA