Keď núdza zavolá Ferratum pomáha

FerratumBank
FerratumBank
reklama:

BRATISLAVA 29. septembra (WBN/PR) – Máte dnes pekný deň? Veríme, že áno. Nie každý má však to šťastie na slnečný deň plný spokojnosti a blahobytu. Niekto sa možno práve teraz prebúdza do pochmúrneho rána a myslí na to, že dlží kamarátovi 200 euro, nemá peniaze na nákup a má prázdnu chladničku. Niekto iný sa možno chystá na pohovor do práce, do ktorej ho nepríjmu. Vo vedľajšom byte mladá slobodná mamička vypravuje svoje dieťa do školy. Ani dnes nedostane sladkosť, či vreckové. Mamička proste nemá peniaze navyše.

Ako sa vyliečiť z chorého osudu?

Možno sa títo ľudia v duchu ľutujú. Je im ľúto, že im osud nepripravil romantickejšie divadlo. Ale dospelý človek predsa nemôže veriť, že život je závislý na niečom tak abstraktnom ako je osud. Dospelý a rozumný človek musí dať priestor zdravému rozumu, prestať hádzať vinu na iných a vzchopiť sa. Vezmite zodpovednosť do vlastných rúk a vyhrabte sa z bahna. My vám v tom pomôžeme.

S nami už nikdy nebudete sami. Budeme vaša opora v zlých chvíľach beznádeje a chudoby. Vyliečite smútok dokonca aj vďaka jednej SMS. Sme Ferratum a poskytneme vám peniaze kedykoľvek ich budete potrebovať. Poskytujeme rýchle a krátkodobé pôžičky vo výške 25 až 350 euro.

Peniaze na zapískanie

Predstavte si, že sa už viac nebudete musieť trápiť, keď na vás z peňaženky zafúka prievan. Vzbuďte v sebe posledný kúsok odvahy a podajte si žiadosť o pôžičku. Tento jednoduchý krok zvládnete za menej než 5 minút. Odozvou vaše odvahy budú peniaze, ktoré dostanete na účet už do 24 hodín. Už zajtra budú vaše problémy úplne preč.

Peniaze jednoducho na jeden krát vrátite po výplate. Máte na to 15, alebo 30 dní od podania žiadosti. Času máte dosť na to, aby ste si dali dokopy svoj potrhaný život. Veríme, že vám vrátime úsmev na tvár už čoskoro. Tak na čo ešte čakáte?

29. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR

Jednoducho Diana

Jednoducho diana.jpg

Občas vnímam 31. august ako vystrihnutý zo zlého filmu. Nielen kvôli jeho smutnému podtónu. Každý jeden deň v roku sa už … Čítať ďalej