Keď pôžička od kamarátov neprichádza do úvahy

Ferratum
Ferratum
reklama:

BRATISLAVA 19. augusta (PR) – Máte hlboko do kapsy? Možno sa to nestalo prvýkrát. Veď to poznáme všetci. Ste po večierku, dovolenke, veľkom nákupe, alebo dlhej ceste a zrazu sa z peňaženky len tak práši. Kto poplatí dlhy, faktúry a účtenky? Nikto iný, než vy to nebude. Skúste na to však ísť trochu inak. Zapojte do procesu niekoho, kto vám dokáže pomôcť. Pre tento krát nežmýkajte priateľov. Vyžmýkajte nás – Ferratum. My máme pre vás toľko peňazí, koľko potrebujete.

Kamaráti majú svoje problémy

Nezaťahujte ich do toho, pokiaľ skutočne nemusíte. Teraz je tu Ferratum – váš partner vo svete financií, ktorý vás nikdy neopustí. Je vždy príjemné mať sa sebou stabilného priateľa, ktorý sa ukáže práve vtedy, keď to potrebujete. Privítajte nás vo vašom živote a všetko bude zrazu také jednoduché.

FerratumBank pochádza z Fínska. Z tejto krajiny sme si neodniesli len odlišný systém poskytovania pôžičiek. Zaujala nás tiež životná filozofia, ktorá rozhodne stojí za to. Ide o prejavy ľudskosti a empatie. To sa u nás príliš nenosí. Preto nám pripadalo zaujímavé spojiť tieto vlastnosti s fungovaním pôžikárne priamo na Slovensku. A sme tu. Klienti oceňujú našu férovosť, stabilitu a spoľahlivosť.

Ako získať skvelú pôžičku?

Keďže sme stavili na jednoduchosť, stretnete sa u náš len s rýchlymi postupmi, ktoré nezaberú takmer žiadny čas. Od podania žiadosti až po príjem peňazí ide všetko ako po masle. Žiadosť vybavíte cez mobil, či internet. Skrátka len napíšete niekoľko svojich údajov do SMS, alebo online formulára a odošlete. Obratom sa dozviete, či je vaša žiadosť schválená.

Peniaze potom dostanete na svoj bankový účet elektronicky do 72 hodín. Splatenie prebehne do 15, či 30 dní. Skrátka po výplate všetko vrátite a je to vybavené.

19. augusta 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR