Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Leto, pár, dvaja, láska, priateľstvo, zamilovaní
www.thinkstockphotos.com
10. júla 2017 LifestyleSex a vzťahy od NellySITA Diskusia()

Kedy nezostať priateľmi s bývalými?

Máte za sebou rozchod a pohrávate sa s myšlienkou, že vášmu bývalému navrhnete priateľstvo?

Dobre to zvážte, lebo to nemusí byť vždy najlepší nápad.Ak uvažujete ponúknuť priateľstvo vášmu ex, najskôr si to dobre premyslite. Každý koniec vzťahu totiž býva bolestný. Aspoň vo väčšine prípadov. Prežili ste s ním krásne i menej príjemné chvíle, ktoré sa už s nikým iným nezopakujú. No pre niečo ste sa rozišli. Či už to bolo kvôli zrade. Kvôli tomu, že vaša vzájomná láska vyprchala a vy ste si nemali ďalej čo povedať. Alebo dôvodom rozchodu sa stala komplikovaná partnerova osobnosť či vlastnosti, cez ktoré ste sa nevedeli povzniesť a veľmi vám prekážali. Dôvody konca sú rôzne. Neprestávajú byť nimi ani po rozchode.

Všetko chce čas

City, ktoré nosíte v sebe sú ešte čerstvé. Na ne sa ťažko zabúda. Navyše, ak ste dostali kopačky vy, máte v sebe i zlosť, sklamanie a rozčarovanie. Žiadna pozitívna emócia, na ktorej by sa dalo budovať priateľstvo. Myslíte si, že sa ho aspoň prostredníctvom kamarátstva pokúsite získať späť? Prekonajte to a konečne spáĺte za sebou mosty. Do tej istej rieky sa nedá vstúpiť dvakrát.

 

Treba kráčať vpred

Nezostávajte priateľmi so svojimi bývali, ak sa chcete v živote posunúť ďalej. Tým, že budete v sebe živiť nádeje a prešľapovať na jednom mieste, možno stratíte šancu spoznať omnoho úžasnejšiu lásku. Toho pravého partnera pre vás. Keď zatvoríte jedny dvere, otvoria sa vám tým druhé. Pozeraním na tie zatvorené môžete prehliadnuť tie, ktoré sa pre vás práve otvárajú.

 

Existuje priateľstvo medzi mužom a ženou?

Niektorí z nás zastávajú názor, že priateľstvo medzi heterosexuálnym mužom a ženou nie je možné. Vždy po čase jeden z nich toho druhého začne vnímať ako sexuálny objekt. Potom sa už ďalej nedá hovoriť o čistom priateľstve. Tak je to aj v prípade našich bývalých lások. Na intímne chvíle s ním nikdy nezabudnete. Ak si aj vytvoríte nový vzťah, je len otázkou času, kedy znovu skĺznete do starých koľají.

Odporúčané články

6 fáz mužskej lásky. Poznáte ich? Odkladáte rozvod? Pre tieto 4 dôvody to nerobte!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Sex a vzťahy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...