Kelly Clarkson predstavila skladbu Invincible

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson shutterstock.com
reklama:

Pieseň je zároveň najnovším singlom z očakávaného albumu Piece by Piece, ktorý 32-ročná interpretka plánuje vydať 27. februára.

Americká speváčka Kelly Clarkson zverejnila skladbu Invincible. Pri písaní novinky pomáhali aj Sia, Steve Mostyn, Warren Felder a Jesse Shatkin, známy ako Belief, ktorý spolu s Gregom Kurstinom pieseň aj produkoval.

Invincible je druhým singlom z albumu Piece by Piece, ktorý 32-ročná rodáčka z Texasu plánuje uviesť na trh 27. februára.

Zo štúdiovky, ktorá bude speváčkinou siedmou, pochádza aj prvý singel Heartbeat Song. Nahrávka ponúkne dovedna 13 skladieb, pričom deluxe edícia bude o tri piesne bohatšia. V skladbe Run Run Run budú fanúšikovia a fanúšičky môcť počuť aj amerického speváka Johna Legenda.

Kelly Clarkson vydala zatiaľ šesť štúdiových albumov – Thankful (2003), Breakaway (2004), My December (2007), All I Ever Wanted (2009), Stronger (2011) a Wrapped In Red (2013). Všetky sa umiestnili v prvej trojke amerického albumového rebríčka Billboard 200.

Víťazka prvého ročníka speváckej súťaže American Idol má okrem toho na konte výberovku Greatest Hits: Chapter One (2012) či tri EP nahrávky. Je držiteľkou troch prestížnych hudobných cien Grammy.

Medzi jej hity patria skladby ako Before Your Love, A Moment Like This, Since U Been Gone, My Life Would Suck Without You či Stronger (What Doesn’t Kill You).

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

(SITA, ld;dm),201502230234

23. februára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA