Kelly Osbourne si dala potetovať hlavu

Kelly Osbourne si dala potetovať hlavu
Kelly Osbourne si dala potetovať hlavu Instagram
reklama:

Dvadsaťdeväťročná televízna osobnosť má nad ľavým uchom nápis Stories…

Britská televízna osobnosť Kelly Osbourne má na hlave nové tetovanie. Dcéra speváka kapely Black Sabbath Ozzyho Osbourna si dala nad ľavé ucho vytetovať nápis Stories… (v preklade Príbehy…, pozn. SITA).

Dvadsaťdeväťročná rodáčka z londýnskeho Westminsteru sa o novinku podelila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila niekoľko fotografií, na ktorých je aj s autorom diela. “Ďakujem ti Dr. Woo. To, čo dokážeš, je naozaj magické,” pripísala k jednej z fotografií Osbourne, ktorá má v súčasnosti fialové vlasy.

Kelly Osbourne sa narodila 27. októbra 1984. Spolu s rodinou účinkovala v reality šou Osbournovci (2002 – 2005), ktorá v roku 2002 získala cenu Emmy.

Súťažila v tanečnej šou Dancing with the Stars, kde sa umiestnila na tretej priečke. Na konte má dva štúdiové albumy – Shut Up (2002) a Sleeping In The Nothing (2005).

Vyskúšala si aj moderovanie či úlohu porotkyne v súťažiach ako America’s Next Top Model alebo RuPaul’s Drag U. Momentálne komentuje módu v relácii Fashion Police (2010).

Fotoalbum k článku:

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a z archívu agentúry SITA.

30. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA