Khloé Kardashian a Lamar Odom predávajú spoločný majetok

Khloé Kardashian a jej manžel Lamar Odom
Khloé Kardashian a jej manžel Lamar Odom Shutterstock
reklama:

Dvojica, ktorá sa zosobášila v roku 2009, dostala za predaj domu o takmer 1,5 milióna amerických dolárov viac, ako pôvodne požadovala.

Americkej televíznej hviezde Khloé Kardashian a jej manželovi, basketbalistovi Lamarovi Odomovi, s ktorým sa v súčasnosti rozvádza, sa podarilo predať spoločný dom za 5,49 milióna amerických dolárov (v prepočte približne 4 milióny eur).

Dvojica kúpila 7-izbové kalifornské sídlo v roku 2009 za 3,95 milióna amerických dolárov. Na trh s nehnuteľnosťami ho uviedli ešte minulý rok, tesne pred tým, ako Kardashian podala žiadosť o rozvod pre manželove problémy so závislosťou od cracku, pričom za jeho predaj požadovali 4 milióny amerických dolárov.

Podľa informácií, ktoré zverejnil portál TMZ, sa novými majiteľmi domu stali herečka Kaley Cuoco, predstaviteľka Penny zo seriálu Teória veľkého tresku (2007) a jej manžel, tenista Ryan Sweeting. Kardashian si vraj v súčasnosti hľadá nový dom neďaleko Hidden Hills, kde býva jej mama.

Khloé Kardashian sa spolu so svojou rodinou dostala do povedomia verejnosti vďaka reality šou Keeping Up with the Kardashians (2007) a jej spin-offom Kourtney and Khloé Take Miami (2011-2012) a Khloé & Lamar (2011-2012).

So svojimi sestrami Kim a Kourtney vlastní niekoľko značiek oblečenia. Po boku Maria Lopeza sa predstavila ako moderátorka speváckej súťaže The X Factor.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a z archívu agentúry SITA.

25. januára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA